Onko ilotulitusta 2019?

7126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

TÄH! Onko vai ei?

Äänestä

kyllä on Tulitusta huomenna 24.00 Porvoosa

Äänestä
  • Hyi! Saastuttajat kuriin!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyi! Saastuttajat kuriin!

    Hyvä, että vanhassa kaupungissa ei saa enää ampua raketteja! Kiitos päättäjille!🌹

    Äänestä

kyl nyt nurkissa paukkuu GOTT NYT ÅR ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.porvoo.fi/uuden-vuoden-ulkodisco-taidetehtaan-aukiolla-klo-18-19

Onko myös ilotulitus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu