Voi jumalauta kun piti tämäkin saatanan käyttäjä tehdä ja antaa puhelinnumerot sun muut! On tämä elämä kyllä paskaa!
Joka päivä tätä samaa ja kyllä muuten alkaa mielenterveys menemään tässä yläkoulussa jne.
Oonko ainut vai tuntuuko muistakin välillä siltä että vaikka vanhemmat sanoo jostain pienestä asiasta niin yhtäkkiä alkaa vaan vituttamaan eikä se lopu ennen kun menee toiseen huoneeseen rauhottumaan?
Ja jos joku nyt tämän tulee näkemään niin älkää pliis vittuilko mulle kun elämä on jo muutenki paskaa :D
Vituttaa tää teini ikä
7
232
Vastaukset
- Anonyymi
Joku tais innostua ku pääs alakoulusta:D tolla asenteella sun elämästä tuleekin paskaa näin suoraan sanottuna
Ala-asteella vasta menikin. Ylä-asteella vähemmän. Amiksessa taas paljon pahemmin, mutta ainakin oli hauskaa. Koulujen jälkeen entistä syvemmälle. Käy tylsäksi jatkuva stressaaminen rahasta. Kun rahaa on suoniin menee vaikka 100e illassa ja sitten ruoka- ja laskurahat keräillään halvimpaan kamaan. Koulu voittaa oikean elämän, usko pois.
- Anonyymi
Et oo ainoo.. Tuntuu et kaikki on paskaa, murkkuikä ainaki, ku finnit, kuukautiset, vittu vaikeet kokeet ja muu pilaa jo valmiiks paskan elämäni :) t: koht 14w
Kuulostaa aika normaaleilta murrosiän myrskyiltä. Se menee kyllä jossain vaiheessa ohi. Koita löytää vitutukselle joku hyvä ja järkevä purkamiskeino, ettet sorru tyhmyyksiin.
Ja jos haluat selvitä aikanaan edes jonkinlaisen elämän syrjään kiinni, niin älä hyvä ihminen sotkeudu pikavippeihin!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175042Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351968
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee471846Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171610"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551236Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48811Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24644