Urheilukanavalla on ollut kevään ajan nähtävissä historiallisesti maailman laadukkaimman jalkapallosarjan otteluita!! Loistava kulttuuriteko Urheilukanavalta! Katsokaa kaikki! Kyllä kannattaa!
La Liga Urheilukanavalla
6
476
Vastaukset
- Raid
10.4 sieltä tulee Real Madrid - Barcelona .
Toivottavasti Barca voittaa- Guti
No ei voita!
Real on aina vahva kotonaan ja tämän pelin se ainakin haluaa voittaa. - barca-fani
Guti kirjoitti:
No ei voita!
Real on aina vahva kotonaan ja tämän pelin se ainakin haluaa voittaa.niin se haluua voittaa sen mutta ei voita kun yhdistelmä ronaldinho-eto juonii barcan voittoon.
- Guti
barca-fani kirjoitti:
niin se haluua voittaa sen mutta ei voita kun yhdistelmä ronaldinho-eto juonii barcan voittoon.
No sehän nähtiin! Ronaldinho ei pahemmin loistanut, paitsi teki hienon maalin. Real jyräsi mahtavalla pelillä. Vielä on kaikki mahdollisuudet mestaruuteen, enää vain 6 pistettä väliä.
- anna
Guti kirjoitti:
No sehän nähtiin! Ronaldinho ei pahemmin loistanut, paitsi teki hienon maalin. Real jyräsi mahtavalla pelillä. Vielä on kaikki mahdollisuudet mestaruuteen, enää vain 6 pistettä väliä.
Kylläpäs oli maittava peli eilen illalla, tuskin pystyin tuolissa pysyä! Real pelasi taas sitä itteään eli todella hyvän pelin! Onneksi enää 6 pojoo takana ja sieltä kyllä noustaan! Hatunnosto kuitenkin Eto'olle, sai miehet kyllä niin kipsiin...
Harmittamaan kuitenkin jäi Figon penkiltä aloitus, vaikka ei sitä siellä kaivattukaan.
Iniestasta ei kyllä todellakaan ole Decon korvaajaksi vielä pitkään aikaan! - barca fani
Guti kirjoitti:
No sehän nähtiin! Ronaldinho ei pahemmin loistanut, paitsi teki hienon maalin. Real jyräsi mahtavalla pelillä. Vielä on kaikki mahdollisuudet mestaruuteen, enää vain 6 pistettä väliä.
..eika voi odottaa ronaldinholta parasta peli suoritusta jos tyyppi on ollu päivää ennen vatsa taudissa, mut kaikki kunnia realille joka pelas hienon ottelun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061