Olenko ihmissusi...AUTTAKAA?!

Anonyymi

Moi, oon 13w tyttö Tampereelta, ja haluisin tietää et oonko ihmissusi, koska mä haluun kokoajan pihalle juoksenteleen, tekee mieli ulvoa, karva kasvaa todella nopeasti, haluun lihaa, mun iiriksen ympärille on tullut keltainen rinkula, haluun olla nykyään itsekseni tai sitten vaan mun parhaan ystävän ja perheen kanssa(Uskon et ne on mun lauma jos oon ihmissusi) ja mikä oudointa, mun aistit on parantunut. En haluu sit mitään et: -jeesus kristus pelastaa tai - ei ihmissusii oo... voitteko kertoo et oonko ihmissusi?? Auttakaa!?

2

226

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ilmiselvään olet lukenut/katsellut alan tuotteita....
      no sitten mieli hinkuu ja altistuu vastaaville henkivalloille

      valitsepa sitten itse mitä kohti haluat elää... ihmisuden henkien hullutta
      vaiko suht normaalia elämää

      ja sitten kun huomaat että se pimeys ei omin voimin väisty
      niin nöyrry sitten jo kyselemään niitä Jeesus-juttuja

      nimittäin elämä on sellaista.. :)

    • Anonyymi

      Tässä on nyt menny about 4½ kuukautta... ja oon lukenu kirjoista ja netistä et mitä mulle tapahtuu... oon aika varma et oon Kamaira... Kamaira on siis sellanen, et siinä on joku 2-3 dna:ta.
      Ja oon aika varma että mussa on ihmissutta, kitsunea ja vamppyyria... Osaan myös taistella ja itsepuolustautua... kun oon agressiivinen, niin mun kynsistä tulee terävät ja mun tekee mieli hyökätä jokaisen vastaantulian kimppuun... mulla todettiin myös n.2 vuotta sitten vihanhallinta ongelmia ja mä ja mun veli tapellaan yleensä jos tulee riitaa... raapasin yhtenä päivänä sitä vahingossa kun tapeltiin, ja sillä tuli käteen aika iso haava... siitä meni noin 1kk ja se rupes käyttäytyyn tosi oudosti ja välillä se lähti pihalle ilman et se sano mitään... ja mä epäilen, et oon muuttanu sen kamairaks tai jotain... mutta siis voi kysyä kaikkee niin vastaan yms

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      385
      1729
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1266
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      133
      1255
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      157
      1197
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      26
      991
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      862
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      672
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      651
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      120
      569
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      21
      563
    Aihe