Moi,kokemuksia kyseisestä hotellista kaivataan,on hieman syrjemmässä kuin muut hotellit. Luulisin että siitä on vain etua,saa rauhoittua hulinan keskeltä illaksi, vai mitä mieltä kävijät ovat.
Marinha Dourada
Hate
2425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Laittapa hakusanaksi ko. hotellin nimi, löytyy kysymykseesi vastauksia. Soneraplazalla myös. Rauhallinen on, jos hotellihuoneen saa muualta kuin hotellin ravintolan edustalta. Lähes joka ilta jotkut kinkerit. Tosin onneks loppu klo 23 mennessä. Hotelli sijaitsi " keskellä peltoja", mutta hyvä oli.
Olimme ko. hotellissa helmikuussa! Tosi rauhallinen ja kiva hotelli. Mahtava henkilökunta ja loistavaa ruokaa... Hotellin takseilla pääsee mihin vaan ja kävellenkään ei oo liian pitkä matka mihinkään. Me tosin vuokrattiin skootteri ja Pulsar siitä taksitolpalta ;)
Mutta hotelli on siis vallan mainio, siellä on paljon brittejä ja hieman vartuneempaa väkeä.
Hauskaa matkaa! =)