Empire Hurghada

Onko kenelläkään kokemusta ko. hotellista. Tai viime hetken vinkkejä hurghadaan lähtijöille.
51154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole. mutta ollaan menossa huhtikuun puolessa välissä, milloin itse?

Äänestä
  • siis empire hotel vai inn vai empire beach?empire hotel kiva , mukava henkilökunta yms :) juomissa ja syömisissä muualta jos tuotte niin ei ollut ainakaan meillä niin tarkkoja!

    Äänestä

  • Jonski kirjoitti:

    siis empire hotel vai inn vai empire beach?empire hotel kiva , mukava henkilökunta yms :) juomissa ja syömisissä muualta jos tuotte niin ei ollut ainakaan meillä niin tarkkoja!

    kuulla että ainakin hotelli on hyvä, siis empire. Kiitos!

    Äänestä

  • 24.3. kirjoitti:

    kuulla että ainakin hotelli on hyvä, siis empire. Kiitos!

    toivottavaasti viihdytte, me nuoret 20v tytöt ainakin siitä tykättiin loppupeleissä!:)Kerro sitten mielipiteesi hotellista matkan jälkeen, olisi kiva =) hauskaa matkaa!

    Äänestä

  • hellari kirjoitti:

    toivottavaasti viihdytte, me nuoret 20v tytöt ainakin siitä tykättiin loppupeleissä!:)Kerro sitten mielipiteesi hotellista matkan jälkeen, olisi kiva =) hauskaa matkaa!

    Kiitos! Huhtikuun puolessa välin ollaan lähdössä. Laittelen sitten kokemuksia matkan jälkeen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


egypt kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta ko. hotellista. Tai viime hetken vinkkejä hurghadaan lähtijöille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu