Eka kerta runkkaaminen

Anonyymi

Oon 13v yksinäinen ja ujo poika jolla haaveena runkata yhdessä niin että se pysyisi salaisena. Oman ikäiset tuntuu jotenkin epäluotettavalta. Haluisin vanhemman kundin kanssa kokeilla miltä se tuntuu.
Mutta miten mun ikäsen kans joku vanhempi uskaltais edes kokeilla kun kiellettyä sellanen on.
Uimahallissa harvoin kun käyn, kattelen salaa aikuisten munia. Onks se homon merkki jos on karvat ajeltu pois?

13

2277

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Just tommosesta mä oon kans haaveillu. Oon 16v kokematon bi kundi.

      • Anonyymi

        ite 18


      • Anonyymi

        Mistäpäin oot?


    • Anonyymi

      Tollainen kokeilun halu on ihan normaalia ja kun ollaan teinejä, niin hormoonit jyllää niin paljon, että mikä vaan kiihottaa.

      Jos haluat jonkun kanssa kokeilla intiimiä yhdessäoloa niin ensiksi kannattaa vähän tutustua uusiin ihmisiin (varoen tietysti) ja vähän
      jutella ja tuumailla heidän tottumuksista ja taipumuksista. Ei kannata tuoda tollaista esille välttämättä ihan heti, koska joillekin se voi olla aivan ehdoton ei.

    • Anonyymi

      Elä pidä kiirettä, ei tuon ikäsen vielä kannata tuveta vanhempien kanssa mihinkään. Kaikkihan toisten munia saunassa kattelee, et ole ainut. Uimaseuralaiset on usein munakarvattomia samoin jotkut vanhat homomiehet. Mielestäni kuitenkin miehillä pitää karvat olla! :)

    • Anonyymi

      Jos saat jonkun hommaan mukaan, se pysyy salassa koska kumpikin on samassa tilanteessa. Ite oon 15 ja tehny sen monta kertaa. Hyvältä se tuntuu siksikin et kun saa toisen kovaksi koskettelemalla, se lisää itsetuntoa roimasti.

    • Se ei ole homon merkki, jos karvat on ajeltu pois.

      Usko pois, mutta et ole ainoa ikäisesi, joka haaveilee vanhemmasta tai jopa aikuisesta seurasta. Haaveissasi ei ole mitään väärää, koska niitä ei itse voi valita.

      En kuitenkaan suosittele etsimään sitä aikuista seuraa. Kuten itsekin sanoit, se aikuinen tekisi rikoksen alkamalla puuhastelemaan seksijuttuja kanssasi. Tällainen ihminen saattaa olla arvaamaton, koska hän ei halua paljastua. Toisaalta suhteenne saattaisi paljastua, jolloin asiasta tulisi rikostutkinta ja sinusta sen rikoksen asianomistaja, eli "uhri". Sinuakin kuulusteltaisiin tutkinnan aikana. En usko, että olisi kovin miellyttävä kokemus.

      Toisekseen et voi ennalta tietää sitä, että miltä sinusta tuntuisi vaikka viiden vuoden päästä se, että olet harrastanut seksuaalisia touhuja aikuisen kanssa 13-vuotiaana.

      Sinulla on koko elämä vielä edessä ja vuosikaudet aikaa kokeilla noita juttuja. Ei sillä asialla tarvitse olla mikään kiire. Odota ainakin siihen, että täytät 16. Jos et malta odottaa, niin pitäydy omanikäisessä seurassa.

    • Anonyymi

      ite tykkään nuoremmista

    • Anonyymi

      Missäpäin asut?

    • Anonyymi

      Voi olla että on 63 v. "ujo poika".

      • Anonyymi

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd

        Aikuiset kirjotelkoon aikuisten palstalle, sen verran väliä on.


    • Anonyymi

      Olin aloittajan ikäinen kun aloin parin vuoden salasuhteeseen aikuisen miehen kanssa. Toki varovaisuutta pitää olla mutta omalle kohdalle sattui tosi kiltti setä. Olispa kiva vaihdella mietteitä vastaavassa tilanteessa olevien nuorten kans ;)

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      116
      1672
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      847
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      148
      772
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      57
      769
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      731
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      39
      621
    7. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      41
      615
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      236
      613
    9. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      67
      599
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      577
    Aihe