Eka kerta runkkaaminen

Anonyymi

Oon 13v yksinäinen ja ujo poika jolla haaveena runkata yhdessä niin että se pysyisi salaisena. Oman ikäiset tuntuu jotenkin epäluotettavalta. Haluisin vanhemman kundin kanssa kokeilla miltä se tuntuu.
Mutta miten mun ikäsen kans joku vanhempi uskaltais edes kokeilla kun kiellettyä sellanen on.
Uimahallissa harvoin kun käyn, kattelen salaa aikuisten munia. Onks se homon merkki jos on karvat ajeltu pois?

13

2271

Äänestä

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Just tommosesta mä oon kans haaveillu. Oon 16v kokematon bi kundi.

      • Anonyymi

        ite 18


      • Anonyymi

        Mistäpäin oot?


    • Anonyymi

      Tollainen kokeilun halu on ihan normaalia ja kun ollaan teinejä, niin hormoonit jyllää niin paljon, että mikä vaan kiihottaa.

      Jos haluat jonkun kanssa kokeilla intiimiä yhdessäoloa niin ensiksi kannattaa vähän tutustua uusiin ihmisiin (varoen tietysti) ja vähän
      jutella ja tuumailla heidän tottumuksista ja taipumuksista. Ei kannata tuoda tollaista esille välttämättä ihan heti, koska joillekin se voi olla aivan ehdoton ei.

    • Anonyymi

      Elä pidä kiirettä, ei tuon ikäsen vielä kannata tuveta vanhempien kanssa mihinkään. Kaikkihan toisten munia saunassa kattelee, et ole ainut. Uimaseuralaiset on usein munakarvattomia samoin jotkut vanhat homomiehet. Mielestäni kuitenkin miehillä pitää karvat olla! :)

    • Anonyymi

      Jos saat jonkun hommaan mukaan, se pysyy salassa koska kumpikin on samassa tilanteessa. Ite oon 15 ja tehny sen monta kertaa. Hyvältä se tuntuu siksikin et kun saa toisen kovaksi koskettelemalla, se lisää itsetuntoa roimasti.

    • Oldie

      Se ei ole homon merkki, jos karvat on ajeltu pois.

      Usko pois, mutta et ole ainoa ikäisesi, joka haaveilee vanhemmasta tai jopa aikuisesta seurasta. Haaveissasi ei ole mitään väärää, koska niitä ei itse voi valita.

      En kuitenkaan suosittele etsimään sitä aikuista seuraa. Kuten itsekin sanoit, se aikuinen tekisi rikoksen alkamalla puuhastelemaan seksijuttuja kanssasi. Tällainen ihminen saattaa olla arvaamaton, koska hän ei halua paljastua. Toisaalta suhteenne saattaisi paljastua, jolloin asiasta tulisi rikostutkinta ja sinusta sen rikoksen asianomistaja, eli "uhri". Sinuakin kuulusteltaisiin tutkinnan aikana. En usko, että olisi kovin miellyttävä kokemus.

      Toisekseen et voi ennalta tietää sitä, että miltä sinusta tuntuisi vaikka viiden vuoden päästä se, että olet harrastanut seksuaalisia touhuja aikuisen kanssa 13-vuotiaana.

      Sinulla on koko elämä vielä edessä ja vuosikaudet aikaa kokeilla noita juttuja. Ei sillä asialla tarvitse olla mikään kiire. Odota ainakin siihen, että täytät 16. Jos et malta odottaa, niin pitäydy omanikäisessä seurassa.

    • Anonyymi

      ite tykkään nuoremmista

    • Anonyymi

      Missäpäin asut?

    • Anonyymi

      Voi olla että on 63 v. "ujo poika".

      • Anonyymi

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd

        Aikuiset kirjotelkoon aikuisten palstalle, sen verran väliä on.


    • Anonyymi

      Olin aloittajan ikäinen kun aloin parin vuoden salasuhteeseen aikuisen miehen kanssa. Toki varovaisuutta pitää olla mutta omalle kohdalle sattui tosi kiltti setä. Olispa kiva vaihdella mietteitä vastaavassa tilanteessa olevien nuorten kans ;)

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      150
      1098
    2. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      109
      967
    3. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      52
      691
    4. Tämä meidän välinen tilanne

      Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen
      Ikävä
      34
      679
    5. Kohtalo antoi

      sinulle vielä mahdollisuuden valita oikein. Et siihen tarttunut.
      Ikävä
      65
      601
    6. Mitä Kärnässä tapahtui?

      Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.
      Lappajärvi
      6
      581
    7. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      65
      564
    8. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      48
      559
    9. Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä

      Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle
      Ikävä
      23
      541
    10. Miten tästä pääsee

      Ikinä ylitse?
      Ikävä
      59
      518
    Aihe