Eka kerta runkkaaminen

Anonyymi

Oon 13v yksinäinen ja ujo poika jolla haaveena runkata yhdessä niin että se pysyisi salaisena. Oman ikäiset tuntuu jotenkin epäluotettavalta. Haluisin vanhemman kundin kanssa kokeilla miltä se tuntuu.
Mutta miten mun ikäsen kans joku vanhempi uskaltais edes kokeilla kun kiellettyä sellanen on.
Uimahallissa harvoin kun käyn, kattelen salaa aikuisten munia. Onks se homon merkki jos on karvat ajeltu pois?

13

2241

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Just tommosesta mä oon kans haaveillu. Oon 16v kokematon bi kundi.

      • Anonyymi

        ite 18


      • Anonyymi

        Mistäpäin oot?


    • Anonyymi

      Tollainen kokeilun halu on ihan normaalia ja kun ollaan teinejä, niin hormoonit jyllää niin paljon, että mikä vaan kiihottaa.

      Jos haluat jonkun kanssa kokeilla intiimiä yhdessäoloa niin ensiksi kannattaa vähän tutustua uusiin ihmisiin (varoen tietysti) ja vähän
      jutella ja tuumailla heidän tottumuksista ja taipumuksista. Ei kannata tuoda tollaista esille välttämättä ihan heti, koska joillekin se voi olla aivan ehdoton ei.

    • Anonyymi

      Elä pidä kiirettä, ei tuon ikäsen vielä kannata tuveta vanhempien kanssa mihinkään. Kaikkihan toisten munia saunassa kattelee, et ole ainut. Uimaseuralaiset on usein munakarvattomia samoin jotkut vanhat homomiehet. Mielestäni kuitenkin miehillä pitää karvat olla! :)

    • Anonyymi

      Jos saat jonkun hommaan mukaan, se pysyy salassa koska kumpikin on samassa tilanteessa. Ite oon 15 ja tehny sen monta kertaa. Hyvältä se tuntuu siksikin et kun saa toisen kovaksi koskettelemalla, se lisää itsetuntoa roimasti.

    • Se ei ole homon merkki, jos karvat on ajeltu pois.

      Usko pois, mutta et ole ainoa ikäisesi, joka haaveilee vanhemmasta tai jopa aikuisesta seurasta. Haaveissasi ei ole mitään väärää, koska niitä ei itse voi valita.

      En kuitenkaan suosittele etsimään sitä aikuista seuraa. Kuten itsekin sanoit, se aikuinen tekisi rikoksen alkamalla puuhastelemaan seksijuttuja kanssasi. Tällainen ihminen saattaa olla arvaamaton, koska hän ei halua paljastua. Toisaalta suhteenne saattaisi paljastua, jolloin asiasta tulisi rikostutkinta ja sinusta sen rikoksen asianomistaja, eli "uhri". Sinuakin kuulusteltaisiin tutkinnan aikana. En usko, että olisi kovin miellyttävä kokemus.

      Toisekseen et voi ennalta tietää sitä, että miltä sinusta tuntuisi vaikka viiden vuoden päästä se, että olet harrastanut seksuaalisia touhuja aikuisen kanssa 13-vuotiaana.

      Sinulla on koko elämä vielä edessä ja vuosikaudet aikaa kokeilla noita juttuja. Ei sillä asialla tarvitse olla mikään kiire. Odota ainakin siihen, että täytät 16. Jos et malta odottaa, niin pitäydy omanikäisessä seurassa.

    • Anonyymi

      ite tykkään nuoremmista

    • Anonyymi

      Missäpäin asut?

    • Anonyymi

      Voi olla että on 63 v. "ujo poika".

      • Anonyymi

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd

        Aikuiset kirjotelkoon aikuisten palstalle, sen verran väliä on.


    • Anonyymi

      Olin aloittajan ikäinen kun aloin parin vuoden salasuhteeseen aikuisen miehen kanssa. Toki varovaisuutta pitää olla mutta omalle kohdalle sattui tosi kiltti setä. Olispa kiva vaihdella mietteitä vastaavassa tilanteessa olevien nuorten kans ;)

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      232
      4123
    2. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      174
      3664
    3. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      312
      2915
    4. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      270
      2416
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2026
    6. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      60
      1882
    7. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      46
      1802
    8. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      59
      1760
    9. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      61
      1547
    10. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      72
      1440
    Aihe