Eka kerta runkkaaminen

Anonyymi

Oon 13v yksinäinen ja ujo poika jolla haaveena runkata yhdessä niin että se pysyisi salaisena. Oman ikäiset tuntuu jotenkin epäluotettavalta. Haluisin vanhemman kundin kanssa kokeilla miltä se tuntuu.
Mutta miten mun ikäsen kans joku vanhempi uskaltais edes kokeilla kun kiellettyä sellanen on.
Uimahallissa harvoin kun käyn, kattelen salaa aikuisten munia. Onks se homon merkki jos on karvat ajeltu pois?

13

2200

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Just tommosesta mä oon kans haaveillu. Oon 16v kokematon bi kundi.

      • Anonyymi

        ite 18


      • Anonyymi

        Mistäpäin oot?


    • Anonyymi

      Tollainen kokeilun halu on ihan normaalia ja kun ollaan teinejä, niin hormoonit jyllää niin paljon, että mikä vaan kiihottaa.

      Jos haluat jonkun kanssa kokeilla intiimiä yhdessäoloa niin ensiksi kannattaa vähän tutustua uusiin ihmisiin (varoen tietysti) ja vähän
      jutella ja tuumailla heidän tottumuksista ja taipumuksista. Ei kannata tuoda tollaista esille välttämättä ihan heti, koska joillekin se voi olla aivan ehdoton ei.

    • Anonyymi

      Elä pidä kiirettä, ei tuon ikäsen vielä kannata tuveta vanhempien kanssa mihinkään. Kaikkihan toisten munia saunassa kattelee, et ole ainut. Uimaseuralaiset on usein munakarvattomia samoin jotkut vanhat homomiehet. Mielestäni kuitenkin miehillä pitää karvat olla! :)

    • Anonyymi

      Jos saat jonkun hommaan mukaan, se pysyy salassa koska kumpikin on samassa tilanteessa. Ite oon 15 ja tehny sen monta kertaa. Hyvältä se tuntuu siksikin et kun saa toisen kovaksi koskettelemalla, se lisää itsetuntoa roimasti.

    • Se ei ole homon merkki, jos karvat on ajeltu pois.

      Usko pois, mutta et ole ainoa ikäisesi, joka haaveilee vanhemmasta tai jopa aikuisesta seurasta. Haaveissasi ei ole mitään väärää, koska niitä ei itse voi valita.

      En kuitenkaan suosittele etsimään sitä aikuista seuraa. Kuten itsekin sanoit, se aikuinen tekisi rikoksen alkamalla puuhastelemaan seksijuttuja kanssasi. Tällainen ihminen saattaa olla arvaamaton, koska hän ei halua paljastua. Toisaalta suhteenne saattaisi paljastua, jolloin asiasta tulisi rikostutkinta ja sinusta sen rikoksen asianomistaja, eli "uhri". Sinuakin kuulusteltaisiin tutkinnan aikana. En usko, että olisi kovin miellyttävä kokemus.

      Toisekseen et voi ennalta tietää sitä, että miltä sinusta tuntuisi vaikka viiden vuoden päästä se, että olet harrastanut seksuaalisia touhuja aikuisen kanssa 13-vuotiaana.

      Sinulla on koko elämä vielä edessä ja vuosikaudet aikaa kokeilla noita juttuja. Ei sillä asialla tarvitse olla mikään kiire. Odota ainakin siihen, että täytät 16. Jos et malta odottaa, niin pitäydy omanikäisessä seurassa.

    • Anonyymi

      ite tykkään nuoremmista

    • Anonyymi

      Missäpäin asut?

    • Anonyymi

      Voi olla että on 63 v. "ujo poika".

      • Anonyymi

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tolla nyt väliä minkä ikäinen on kun täällä liikutaan nimettöminä? Säkin voit olla yhtä hyvin 63 v. "ujo poika" jota kiinnostaa nuorten jutut. Seksijutut kiinnostaa jokaista ja se on luonnollista. xd

        Aikuiset kirjotelkoon aikuisten palstalle, sen verran väliä on.


    • Anonyymi

      Olin aloittajan ikäinen kun aloin parin vuoden salasuhteeseen aikuisen miehen kanssa. Toki varovaisuutta pitää olla mutta omalle kohdalle sattui tosi kiltti setä. Olispa kiva vaihdella mietteitä vastaavassa tilanteessa olevien nuorten kans ;)

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      101
      3786
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      54
      3131
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3057
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2915
    5. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2754
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2472
    7. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2217
    8. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      5
      2145
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      60
      2138
    10. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      59
      1996
    Aihe