Puhumaan asioista ja tunteista ja suhteista niin kuin ne on. Miksi kaikkiin keskusteluihin pitää tulla jotain aivottomia kommentteja tekemään. "Ooksgei"tyyliin. Onko kaikki täällä jotain teinejä eikait nyt aikuinen kirjoittele tuollaista.
Vastaukset 5
- Anonyymi
no mie oon se oon gei ite etin yht
- Anonyymi
Täällä on paljon aikuisia teinejä. Täällä on paljon mt-ongelmaisia, jotka räyhää sivulliselle pahaa oloaan ja sytyttelee sivullisia ties mistä. Täällä on paljon katkeroitunutta vihaa täynnä olevia ihmisiä, jotka haukkuu ja näkee kaiken negatiivisena.
Erityisesti, jos joku kokee aitoja syviä tunteita ja rakastaa aidosti, se aiheuttaa paljon haukkumista ja nimittelyä. Osalle ihmisistä ottaa ilmeisesti koville lukea tunteista, joita he eivät itse saa tai eivät ole koskaan saaneet.
Kirjoita jatkossakin tunteitasi avoimesti. Täällä on joukossa meitäkin, jotka kestävät tunteista keskustelun ja voimme ehkä keskustelussa antaa toisillemme ymmärrystä ja lohtua. Jatka samaan malliin vaan! - Anonyymi
Hirvittävintä vääryyttä on, kun kauniimpaa sukupuolta väitetään kuulkaa mieheksi!
Tervepäinen vähemmistö halutaan näin karkoittaa. Missä on siskojen välinen rehtiys, kysyn vaan! 📣 - Anonyymi
Palsta on perse esä!!! ku kuspää tulee heti sotkemaan ja saa siitä itselleen kiksejä... Jotkut elää täällä sitä varten.!!!
Ku äidinpikkupikku reppanoilla ei ole muuuuuuta elämää!!! Ihmisissä on paljon katkeria ja halukkaita lyömään toista, erityisesti lyömään lyötyä. Yhteisö pitää tällaisia ihmisiä jonkinlaisessa kohtuudessa, mutta täällä voi nimettömyyden suojissa esiintyä vaikka kuinka hävyttömästi.
Myös luulotautiselle tämä on paratiisi. Voi esittää mitä villeimpiä arvauksiaan, eikä joudu niistä koskaan tilille. Herkemmille tämä on kivikova maailma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va691893Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661209- 140999
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu19927- 84674
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa104651Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63642- 41638
- 52584
- 57557