Pystyykö tällä sivustolla

Anonyymi

Puhumaan asioista ja tunteista ja suhteista niin kuin ne on. Miksi kaikkiin keskusteluihin pitää tulla jotain aivottomia kommentteja tekemään. "Ooksgei"tyyliin. Onko kaikki täällä jotain teinejä eikait nyt aikuinen kirjoittele tuollaista.

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      no mie oon se oon gei ite etin yht

    • Anonyymi

      Täällä on paljon aikuisia teinejä. Täällä on paljon mt-ongelmaisia, jotka räyhää sivulliselle pahaa oloaan ja sytyttelee sivullisia ties mistä. Täällä on paljon katkeroitunutta vihaa täynnä olevia ihmisiä, jotka haukkuu ja näkee kaiken negatiivisena.

      Erityisesti, jos joku kokee aitoja syviä tunteita ja rakastaa aidosti, se aiheuttaa paljon haukkumista ja nimittelyä. Osalle ihmisistä ottaa ilmeisesti koville lukea tunteista, joita he eivät itse saa tai eivät ole koskaan saaneet.

      Kirjoita jatkossakin tunteitasi avoimesti. Täällä on joukossa meitäkin, jotka kestävät tunteista keskustelun ja voimme ehkä keskustelussa antaa toisillemme ymmärrystä ja lohtua. Jatka samaan malliin vaan!

    • Anonyymi

      Hirvittävintä vääryyttä on, kun kauniimpaa sukupuolta väitetään kuulkaa mieheksi!

      Tervepäinen vähemmistö halutaan näin karkoittaa. Missä on siskojen välinen rehtiys, kysyn vaan! 📣

    • Anonyymi

      Palsta on perse esä!!! ku kuspää tulee heti sotkemaan ja saa siitä itselleen kiksejä... Jotkut elää täällä sitä varten.!!!
      Ku äidinpikkupikku reppanoilla ei ole muuuuuuta elämää!!!

    • Ihmisissä on paljon katkeria ja halukkaita lyömään toista, erityisesti lyömään lyötyä. Yhteisö pitää tällaisia ihmisiä jonkinlaisessa kohtuudessa, mutta täällä voi nimettömyyden suojissa esiintyä vaikka kuinka hävyttömästi.

      Myös luulotautiselle tämä on paratiisi. Voi esittää mitä villeimpiä arvauksiaan, eikä joudu niistä koskaan tilille. Herkemmille tämä on kivikova maailma.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      26
      5023
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      33
      3583
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      54
      3474
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      20
      3360
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      123
      2970
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      28
      2700
    7. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      17
      2389
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      120
      2380
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2195
    10. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      38
      1836
    Aihe