Pilkkivapa

Mikä olisi hyvä pilkkivapa värikoukulle. Nuo 3 euron motonetin vavat on ihan liian veteliä ja ruuvi on jo löysä.
71283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sitten, varmaan kannattaa katsella, muita vapoja. Jotka maksaa enempi ja on ruuvi tiukalla. Mietippä, miksi morrille käytetään, liki rautalankavapaa.

Äänestä
  • Mikä olisi hyvä vapa. Toivoisin saavani vähän apuja. Millä te tykkäätte värikoukkupilkkiä.

    Äänestä

Käytätkö värikoukkua pystypilkissä, tapsin kanssa, vai miten?

Äänestä
  • 3-haara värikoukku pystypilkin alla. Eihän muu ole värikoukkupilkkimistä.

    Äänestä

Riippuu käytätkö tasapaino vaiko pystypilkkiä. Pystyn kanssa ihan sama, mikä vapa. Tasurille napakampi.

Äänestä
  • 3-haara värikoukku pystypilkin alla. Ei ole muunlaista värikoukkupilkkimistä.

    Äänestä

Onhan noita vaihtokärkiä ja eiköhän löysän ruuvin saa fiksattua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä olisi hyvä pilkkivapa värikoukulle. Nuo 3 euron motonetin vavat on ihan liian veteliä ja ruuvi on jo löysä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu