Anteeks !

Anteeks ,et olen täälä kirjoitellu.
En tiennyt ,et astuin muitten varpaille?
Nyt pysyn poissa,kiitos.
5364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

varpaille?

Olen pahoillani jos joku on pahoittanut mielesi.

Äänestä

runoistasi, aivan ihania!

Äänestä

kauniita runojesi kirjoittelua.
Kyllä tältä palstalta tilaa löytyy

Äänestä

Mielestäni runosi ovat todella kauniita, luin niitä mielelläni.

Äänestä
  • Kiitän jokaista joka on nyt minua lohduttannu ja rohkaissu. Minä olen vasta-aloittelija täälä,kaikki on minulle uutta. Olisin halunnu sanoo jotai JÖSSELLE ,hänki nimellä johonka ei saa yhteyttä?Kiitän vielä teitä ystävät ,katsellaan eteenpäin.Aurinko paistaa meille kaikille tasapuolisesti!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TöllinLiisa kirjoitti:

Anteeks ,et olen täälä kirjoitellu.
En tiennyt ,et astuin muitten varpaille?
Nyt pysyn poissa,kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu