Olen tässä viikonlopun aikana seuraillut tuota Maailman menoa - palstaa, ja on se niin surkeaa katsottavaa, että se palsta tosiaan tarvitsisi erikoismoderoinnin.
Ainakin siellä näyttää olevan ihan systemaattista spämmäystä persuja vastaan, toinen toistaan täysin asiattomia ja keksittyjä juttuja persuista. Tasoltaan tosiaan kuin jonkun 10-vuotiaan kirjoittamia, ei siis minkäänlaista tolkkua. Mutta S24 tuntuu sallivan kaiken keksityn potaskan jostain puolueesta tai poliitikosta,
Onhan se nyt käsittämätöntä, että joku trolli tai muu häirikkö saa valehdella mielensä mukaan niin paljon kun huvittaa jostain, kuten nyt tässä tapauksessa persuista Maailman menoa - palstalla. Mikä "keskustelufoorumi" voi sallia tällaisen?
Persujen johdolle tuosta voisi laittaa vinkkiä, että menkääpä vähäksi aikaa seuraamaan Maailman menoa - palstaa, niin huomaatte mitä sinne tulee.
Mikään tuskin paranee, vaikka omistaja vaihtui
8
321
Vastaukset
- Anonyymi
Jos samat kyvyttömyydet jatkavat moderointia, niin mihin se siitä muuttuu.
- Anonyymi
Tuskin muuttuu koska S24 tarvitsee näitä trolleja ym. häiriköitä, jotka spämmäävät jatkuvasti uutta sontaa jostain.
- Anonyymi
heippa kirjoitellaanko
- Anonyymi
Koskahan saavat Allerin nimen näkymättömiin?
Yhtä laiskaa kuin aiemminkin. - Anonyymi
Parempi yksi tuollainen moderoimaton palsta kuin se, että nämä mielisairaat menee töhrimään talojen seiniä. Johonkin niiden pitää se paha olo purkaa.
- Anonyymi
Älä ota niin vakavasti tätä keskustelualustaa. Jos menee jatkuvasti keskustelut noin tunteisiin, niin olisiko pienen tauon paikka?
- Anonyymi
2013 yandex
- Anonyymi
Yandexilla ei ole koskaan ollut, onneksi, mitään tekemistä Suomi24:n kanssa. Se mitä joskus sanottiin, oli pelkkä aprillipila ja siis ei-totta!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus64165Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va952303Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J61999Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38861Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?186860- 47854
- 34831
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke119785- 36776
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35772