VW oikeutta joka maassa

469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nän se homma etenee, eräs Polo GTI tulee pian maksuun suomessa, 27700 euroa kiitos ja näkemiin

Äänestä

Vanha juttu jo! Kaikki ongelmat on jo korjattu, eikä uusia enää ole!

VW Fanatic.

Äänestä
  • Suomessa ei ollu takasinkutsua joka maailmalla toteutettiin, siitä vielä käräjöidään 2020 ja Petos syytteet, törkeä petos ehdoton vankeus tulossa koko konkkarokalle, tulee elämänne pahin vuosi

    Oikein pahaa uutta vuotta K-Auton väki

    Äänestä

uusi vw uudet viat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/kylma-suihku-vwlle-oikeudessa-palautettava-paastohuijauksen-takia-auton-koko-kauppahinta-diesel-golfista/944dd094-ae95-3470-9ed5-cc02e9c0d520

juu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu