Mulle selvisi muutama kuukausi sitten että tyttäreni on lesbo. Siihen loppui ajatus siitä että minkälaisen vävypojan saan. Kaiken lisäksi hän odottaa lasta koska oli käynyt keinohedelmöityksessä. Meni vielä naimisiin "aviopuolisonsa" kanssa ja muutti sukunimensä. Pahin mahdollinen tapahtui. Kuinka paljon joutuu lapsi kärsimään tulevaisuudessa kun muut lapset alkavat kyselemään isästä. En halua koskaan nähdä hänen kumppaniaan. Kyllä meni mulla ja vaimolla ajatukset sekaisin.
Lesbous perheessä
3
102
Vastaukset
- Anonyymi
Mene Jonne7 kasvamaan kotiin.. äiti odottaa. Miten joku jaksaa.. hohhoijaa
Onneksi tämä sivusto loppuu etteivät tuollaiset sekopäät pääse kirjoittelemaan omia juttujaan. Pakkopaita on sopiva vaatetus sulle ettet voi käyttää tietokonetta jos edes omistat sellaista. Nyt häivyn suomi24 sivuilta ettei ala enempi vituttamaan.
- Anonyymi
jonne7 kirjoitti:
Onneksi tämä sivusto loppuu etteivät tuollaiset sekopäät pääse kirjoittelemaan omia juttujaan. Pakkopaita on sopiva vaatetus sulle ettet voi käyttää tietokonetta jos edes omistat sellaista. Nyt häivyn suomi24 sivuilta ettei ala enempi vituttamaan.
Vastasit itse itsellesi 😂
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011233Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 371609
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510