Liesituuletin

Mistä saa (puu)liesikupuun upotettava liesituuletin(ilman omaa imukoneistoa) jossa huippuimurin säädin, valo ja rasvasuodatin????

Liesituulettimessa on myös oltava sulkuventtiili (puuhella rinnakkaiskytkettynä hormiin).
41074
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kannaattakohan/ saako kytkeä samaan hormiin liesituuletinta ja puuhellaa....mitenköhän huippuimuri kestää puuhellan palokaasujen lämpötilan....

viisatkaa nyt minuakin...

Äänestä
  • On niitä sellaisiakian, jotka puhaltavat suodattamansa ilman takaisin huusholliin! Kysykää lähimmästä alan liikkeestä.

    Äänestä

  • tahvo kirjoitti:

    On niitä sellaisiakian, jotka puhaltavat suodattamansa ilman takaisin huusholliin! Kysykää lähimmästä alan liikkeestä.

    Sitähän tuo alkuperäinen kysyjä varmaan kyselikin..

    Äänestä

  • Kiitos tyhmyydestäsi, mutta löyty jo.

    Meptekin Ilkka säätömoduuli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä saa kirjoitti:

Mistä saa (puu)liesikupuun upotettava liesituuletin(ilman omaa imukoneistoa) jossa huippuimurin säädin, valo ja rasvasuodatin????

Liesituulettimessa on myös oltava sulkuventtiili (puuhella rinnakkaiskytkettynä hormiin).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu