Hei!
Löytyykö palstalta miehiä tai miespareja, jotka haaveilevat lapsesta ja lapsiperhe-elämästä? Millaisia haaveita, toiveita, ajatuksia ja kenties suunnitelmiakin teillä on? Olisi tosi kiva kuulla!
Olen itse 30-vuotias lesbonainen ja haaveilen apilaperheestä. Olisi hienoa, että mahdollisesti tulevalla lapsellani olisi isä tai kaksi isää yhden tai kahden äidin lisäksi.
Miten teihin lapsesta haaveileviin miehiin voisi tutustua, jos teitä ylipäänsä täältä löytyy?
Lasta toivovat homot?
Anonyymi
4
70
Vastaukset
- Anonyymi
En ymmärrä niitä jotka lapsen haluavat.Eivät tajua mikä vastuu lapsesta on koko elämän ajan.
- Anonyymi
On toki vastuu mutta tuntisit kun olet kuolinvuoteellasi että elämälläsi oli joku suurempi tarkoitus. Loppujen lopuksi lapset ovat ainoa mitä meistä jää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On toki vastuu mutta tuntisit kun olet kuolinvuoteellasi että elämälläsi oli joku suurempi tarkoitus. Loppujen lopuksi lapset ovat ainoa mitä meistä jää.
Minusta ei jää mitään eikä se haittaa yhtään.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073