Hinta?

Tere, keskustelua alkaa olla 3230:n ympärillä jo melkoisesti vaikka puhelinta ei ilmeisesti vielä myydä missään, vai myydäänkö? No kohtapuoliin jokatapauksessa...mutta joko on tuosta hinnasta mitään haikuja?
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noin 350 euroissa.

Äänestä
  • halosssa myydään. minun tutulla on se ja se asuu samassa kaupungissa. Se maksaa ainakin täällä 430e. Itse olen tilannut sen. vastaa jotain jos näit tämän vietin... jooko?

    Äänestä

  • nokiaman kirjoitti:

    halosssa myydään. minun tutulla on se ja se asuu samassa kaupungissa. Se maksaa ainakin täällä 430e. Itse olen tilannut sen. vastaa jotain jos näit tämän vietin... jooko?

    Hyvin näkyy... mitä sitten tarkoititkin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3230 kirjoitti:

Tere, keskustelua alkaa olla 3230:n ympärillä jo melkoisesti vaikka puhelinta ei ilmeisesti vielä myydä missään, vai myydäänkö? No kohtapuoliin jokatapauksessa...mutta joko on tuosta hinnasta mitään haikuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu