Ensikertalainen

Pitääkö riisua alasti vankilassa? Joudun pian vankilaan enkä halua riisua.
3743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tarvii. Vedät päälle vaan vangipuvun ja kusiluistimet jalkaan kun lähdet kotoasi. Saunaan menossa tietysti voi olla vaikeuksia jos et halua riisuuntua. Jos taas innostut leikkimään... saat salvaa (esim. Bebanten) perähaavaumiin, tai jotain muuta salvaa.
https://www.kaleva.fi/fingerpori/2015-07-13/

Äänestä

Täällä on siis monia vankilakonkareita kun eivät viitsi vastata kysyjälle asiallisesti.

Paras on tietenkin pysyä kaukana ja erossa viranomaisista niin ei ehkä koskaan joudu vankilaan.

Äänestä

Kusitestit joudut ainakin kusemaan alasti, kun vartija katselee sun edessä yleensä pisuaarin yläpuolella olevasta ikkunasta, että tuleeko se kusi munasta.
Joskus voivat toki olla ihan myös vieressä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pitääkö riisua alasti vankilassa? Joudun pian vankilaan enkä halua riisua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu