- Puhelimen näyttö ei tottele kunnolla
- Hidastelee välillä vasta puolen vuoden ikäisenä
- Puhelun aikana ei näyttö pysy sammuneena vaan saatta pahimmassa tapauksessa soittaa jopa hätänumeroon
- Sormenjälkitunnistus ei toimi lainkaan useista jäljen rekisteröinneistä huolimatta
- Puhelun aikana toisen osapuolen äänet kuuluvat selkeästi muille puhelimen läpi
- Kaiutin huono
- Kamerassa ei kehumista puhelimen 700 euron hintaan
- iPhoneen verrattuna todella ruskean sävyinen näyttö ja epäselkeä
- Merkistä riippumatta Android käyttöjärjestelmänä alkeellinen sekä buginen
Edellinen puhelin oli Apple iPhone 6 Plus joka oli 5 vuotta käytössä, vaihtaisin takaisin heti jos puhelimen saisin.
Kaikilla edellä mainituista osa-alueista parempi, puhelin muutenkin paljon laadukkaampi.
Samsung A80 täysi pettymys
6
80
Vastaukset
- Anonyymi
No onhan tuo hintakin aivan järjetön puhelimesta..
- Anonyymi
Panssarilasi on vitsi, pilaa monen luurin toiminnat, saa noita vanhoja iPhone ja vielä.
- Anonyymi
Panssarilasi ei ole vitsi, sillä näytön korjaaminen maksaa maltaita. Valitettavasti nykyisin yleinen näytönalainen sormenjälkilukija ei toimi, jos laitteessa on panssarilasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Panssarilasi ei ole vitsi, sillä näytön korjaaminen maksaa maltaita. Valitettavasti nykyisin yleinen näytönalainen sormenjälkilukija ei toimi, jos laitteessa on panssarilasi.
Kyllä se on iso visti sillä ei tosiasiassa suojaa sen paremmin. Tulee fysiikan lait vastaan...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä se on iso visti sillä ei tosiasiassa suojaa sen paremmin. Tulee fysiikan lait vastaan...
Sinä et tunne fysiikan lakeja pätkääkään etkä näköjään tunne kännyköitäkään.
Kyllä se panssarilasi suojaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinä et tunne fysiikan lakeja pätkääkään etkä näköjään tunne kännyköitäkään.
Kyllä se panssarilasi suojaa.Ohut kalvo ei mitään suojaa. Korkeintaan naarmuilta:D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057