Eikös se olisi jo

aika aloittaa hukkumiset mökkiloisilla? Tänä vuonna pitäisi mökkiloisten tehdä uusi ennätys hukkumisissa, vai eikö enää nykypolvi käykkään mökeillä?
474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vuokraloinen innostunut palstan aktivointiin

Äänestä

Vuokraloinen innostunut palstan aktivointiin

Äänestä

Pitäisi ensin saada järveen sen verran jäätä, että voisi mennä kokeilemaan kestääkö se.

Äänestä

Leutotalvi pitää slummipumminkin hereillä. Ei ole vaipunut normi koomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

aika aloittaa hukkumiset mökkiloisilla? Tänä vuonna pitäisi mökkiloisten tehdä uusi ennätys hukkumisissa, vai eikö enää nykypolvi käykkään mökeillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu