Hääliikkeet Marmariksessa

Hei!

Lähdetään huhtikuussa Marmariksessa ja ollaan yritetty löytää joku website, josta löytyisi tietoa hääkaupoista Marmariksella. Onko kellään vinkkejä?
1609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Turkissa yleensä teetätetään hääpuvut mittatilaus työnä.Ota heti loman alussa selville liikkeitä ja kilpailuta hinnalla niitä.Olen asunut marmariksessa mutta erikseen en ole huomannut siellä hääliikkeitä. Valitettavasti sesonki aikaan kaikki on melkein suunnattu turisteille joten katu kuvassa ei näy morsiuspukuja.Hintataso kylläkin on huomattavasti edullisempi., mutta otapas suomesta vaikka kaavat tai malli ja teetätä. ONNEA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liisa kirjoitti:

Hei!

Lähdetään huhtikuussa Marmariksessa ja ollaan yritetty löytää joku website, josta löytyisi tietoa hääkaupoista Marmariksella. Onko kellään vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu