Itte oon ain halunnu painii toista miest vastaa joko uikkarei tai mieluust ilma vaattei :) kaikki otteet ois saliittu, jopa sieltä ;)
Ketä kiinostais lähtee painii :)
12
961
Vastaukset
- Anonyymi
Ooh,jopa sieltä.....
- Anonyymi
Alatte vain painia vaatteet päällä, ja se joka on vahvempi saa riisuttua toiselta vähitellen vaatteet pois. Tasaväkiset ovat sitten alasti molemmat, kun paini on käyty.
- Anonyymi
Eiköhän Suomesta löydy painiseuroja,kysy sieltä painikumppania.
Tykkäisin!
Itselläni on uikkarifetissi ja olen haaveillut siitä, että joskus pääsisi ottamaan leikkimielisen painimatsin toisen uikkarijätkän kanssa.
- Anonyymi
En ole koskaan paininut koska se ei näytä kivalta ja paska haisee kuin painiottelussa.
- Anonyymi
Katso netistä nude wrestling.
- Anonyymi
Myöskin artistipiireistä löytyy oikein mukavia köriläitä molskille.
- Anonyymi
Olen paininut kevytversiona jopa työkaverin kanssa. Voittaja on se, joka pystyy pistämään toisen mahalleen alleen ja läpsyttelemään estoita hävinneen pakaroita.
- Anonyymi
Kuvottava ajatus suomalaiset gayt painimassa.
Pitää olla atleettisia ja kunnolla lihaksia!- Anonyymi
Kyllä suomalaisissa gay-porukoissa on ihan voimakkaita miehiä, ihan sellaisia, jotka pistäisi sinut helposti taskuunsa. Sinä et vain tunnista heitä katuvilinässä.
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1322973Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/722092Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1341790Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee221672- 1191636
- 1361324
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su931103Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1441035"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!48992Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa29917