Pitkä side

Tykkääkö kukaan mieluummin pitkistä siteistä kuin lyhyemmistä? Siis sellainen mikä tulee pepun päälle
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulta on jo kuukautiset loppuneet kauan sitten mutta vastaan kysymykseen.
Tykkäsin käyttää pitkiä siteitä mieluummin kuin lyhyempiä. Minulla oli sen verran runsaat vuodot että herkästi peppuvakoa pitkin nousi veret ylemmäksi ja pitempi side oli hyvä siihen tarkoitukseen.

Äänestä

No pitkä side. Laittaisin vaikka koko vaipan nii sais yön nukuttua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tykkääkö kukaan mieluummin pitkistä siteistä kuin lyhyemmistä? Siis sellainen mikä tulee pepun päälle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu