Maa on märkä ja muutenkin!

Olosuhteet roudattomassa litimärässä maastossa ovat haastavat.
Millä puut tulevat parhaiten tienvarteen?
Testailin eri koneita, eroja löytyi, ja löytyi järkeenkäypiä eroja.
Kertokaa mikä on paras kuormatraktori pohjattomaan maastoon, ja mikä sen erottaa korvaavista tuotteista!
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Isolla Valmetilla 10 vuoden takaisella mallilla, jos ei ole liian korkeaa kannokkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olosuhteet roudattomassa litimärässä maastossa ovat haastavat.
Millä puut tulevat parhaiten tienvarteen?
Testailin eri koneita, eroja löytyi, ja löytyi järkeenkäypiä eroja.
Kertokaa mikä on paras kuormatraktori pohjattomaan maastoon, ja mikä sen erottaa korvaavista tuotteista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu