Sori, tiiän ettei tää öliity pottereihin, mut jos pat Batman lukee tän... Ku sun profiilissa on linkki sun päivikseen ja sit oot kirjottanu sinne jotain krigiisiast. en oo varmatajusinko sen kunnol ku en oo kauheen hyvä enkus, mut sanoit et oot huolissas ku siel on jotain mielenosotuksii (siit oli tänään telkussaki uutisis!!) niin mä en tajuaa... asutsä siis jossain ulkomail tai jotaa? siis asutsä sil krigisiassa???
En tajuu
Patille
11742
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ihan Suomessa asun. Äitini tosin on Kirgisiasta (tosin hän on ollut jo useita vuosia Suomen kansalainen), joten olen puoliksi kirgisialainen. En tosin tietääkseni näytä aasialaiselta, perin varmaan isäni suomalaiset geenit sinisiä silmiä ja kalpeaa ihoa myöten :) Sitä paitsi äitini puolelta tulee jonkun verran venäläistä verta, joka varmaan vahvistaa eurooppalaista perimää.
Mutta kai minä nyt olen huolissani, kerta äitini kotimaa on ongelmissa! Vaikka tällä hetkellä vain toinen tätini asuu siellä.
Tiesittekö, että nimimerkki Patrick Bateman onkin naispuolinen! Jep, kyllä näin on
Onpa? Mutta sillähän on Patrick nimimerkkinä! No kai täytyy uskoa!
Onpa? Mutta sillähän on Patrick nimimerkkinä! No kai täytyy uskoa!
Onpa? Mutta sillähän on Patrick nimimerkkinä! No kai täytyy uskoa!
No ei nyt tästä tarvitse tehdä numeroa.
No ei nyt tästä tarvitse tehdä numeroa.
No ei nyt tästä tarvitse tehdä numeroa.
Mitenkäs se liittyy yhtään mihinkään? Koskas minä olen muuta väittänyt?
Ja on miehen nikki, mutta ehkä se sitten kertoo jotain minun suuntautumisista ja persoonastani. Ehkä olen skitsofreeninen ja elän kaksoiselämää. Ehkä olen moraaliton psykopaatti, kuten Batemankin.
Ja ehkä Sirius-nimimerkillä liikkuva henkilö ei olekaan Sirius. Ehkä Nimbus2000-nimimerkin omaava kirjoittaja ei olekaan luuta! Mitä paljastuksia!
kyl tuo uskotaan vähemmälläkin!
Enkä minä ole omena, vaikka nimimerkki onkin omppu. :) Vaan tyttö.