Sivur sekaisin keskarissa

Keskisuomalaisen painossa oli tänään/eilen sattunut paha kömmähdys. Citymarketin manoksen sekaan oli epähuomiossa niitattu joitakin sanomalehden sivuja.
Toivottavasti vika on paikannettu eikä toistu.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä ne nauravat hesarin ja Turun Sanomien konttoreissa Keskisuomalaisen kömmähdykselle. Nitoa nyt Keskon mainosten sekaan lehteään.

Äänestä

Onpahan teillä joutilailla aikaa järjestellä sivut oman mielen mukaan!

Äänestä

Mitäs tässä eläkkeellä muutakaan. Piti käydä ostamassa sekatavarakaupasta sellainen niitinirroituslaite niin ei tarvitse sormiaan rikkoa.

Äänestä
  • Minäpä luen sähköistä versiota, ei ole niittejä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minäpä luen sähköistä versiota, ei ole niittejä.

    Aivan yksi lysti mitä sinä luet.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Keskisuomalaisen painossa oli tänään/eilen sattunut paha kömmähdys. Citymarketin manoksen sekaan oli epähuomiossa niitattu joitakin sanomalehden sivuja.
Toivottavasti vika on paikannettu eikä toistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu