Britannian Kuningassuvun ympärillä on nämä julkiset teatteriesitykset arkipäiväistyneet, koska heillä on valtavan paljon salattavia asioita, ne pulppuavat väkisinkin pintaan aika ajoin.
Heitän tähän hiukan koomisen oman skenaarioni tuon asiakokonaisuuden tiimoilta, josta ei paljon kerrota medioissamme. Meghani ja Harry ovat molemmat ainoataan puolijuutalaisia, Meghanin isä oli äiti ei, Harryn isä ei ollut mutta äiti oli, Harryn isä oli hänen äitinsä eli Dianan tennisvalmentaja, eli kumpikaan näistä nuorista ei täytä kasaarijuutalaisten rodullista puhtausoppia, eli kumpikaan heistä ei saisi esimerkiksi Israelin kansalaisuutta, mutta muut kuningasperheen jäsenet sen todennäköisesti saisivat. Tämä kohtalo oli Harryn kohdalla etukäteen jo odotettavissa, hän tiesi tilanteensa ja päätös tästä ulos lähdöstä oli hänelle itselleen jo valjennut, eli tuohon kasaarijuutalaisten hoviyhteisöön hän ei olisi kuulunutkaan.
minos
Viime aikoina on ollut kuninkaallista teatteria ilmaiseksi tarjolla !
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447596
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/613830Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka573776Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu583647- 963486
- 543097
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod442888Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302514IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2012025- 471601