PKY clubimatka Bratislavaan 22-26.4 (4 vrk). Lennot Helsinki-Wien, bussilla Bratislava ja majoitus Hotelli Ibis Bratislava Centrum, 3 tähteä. Majoitus 2 hlö huoneessa. Sisältää aamiaisen. Hinta 649 eur/hlö. Wau opas halpa jäsenmatka!!! Jos kotimaanmatkoissa ovh hinnata saa maksimissaan sen -15% alennusta niin tässä jäsenmatkassa saa sitä alennusta oikein etsiä. Booking hinta samalle ajalle ja sama hotelli per 2 hlö huone on noin 250 eur (4 vrk). Finnairin lennot samalla koneella mennentullen n 300 eur per hlö. Tässä booking hinnassa per hlö hinnaksi tulee n.430 eur hlö. Bookingin kautta siis sama paketti 200 eur halvemmalla ilman bussimatkaa wien-Bratislava. Wienistä Bratislavaan pääsee bussilla 2-10 eur ja jokilaivalla Tonavaa pitkin 24 eur. Tässä PKY paketissa ei ole mitään maksettua ohjelmaa, vain mukana PKY myyjä ja Oulusta matkatoimisto henkilö. Huikeita etuja saa tällä 10 000 euron sijoituksella ja 370 euron jäsenmaksulla!
PKY jäsenkirje
Anonyymi
3
143
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo matkan kyllä varaan pky:n kautta.
- Anonyymi
Hieno homma, minä otan sen piruillessaan 200 eur halvemmalla ja tulen katsomaan ja kokemaan PKY jäsenmatkan. T: naapurihuoneen kaveri. Olisiko tämä PKY jäsenmatka vielä parempi jos hintalappu olisi 980 euroa?
- Anonyymi
No paikat jo varattu. Saat enää kellarista vuodepaikan. Käykö hinta on se 200€edullisempi siulle.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522900Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1911854- 471541