PKY staff kysyy

PKY myyjiä kysyy töitä? Eikö kauppa käy PKY?
7140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vieläkö osakemyynnissä on se valehtilijoiden klubi.

Äänestä
  • Eihän siellä muuta clubia olekkaan. Jos et valehtele niin eii kauppaa jos valehtelet niin kauppa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eihän siellä muuta clubia olekkaan. Jos et valehtele niin eii kauppaa jos valehtelet niin kauppa.

    Hcr:n osakenyyjät parhaimmat ovat kohta lomallon palveluksessa. Osakemyyntiin jäävät vain takuupalkalla olevat.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hcr:n osakenyyjät parhaimmat ovat kohta lomallon palveluksessa. Osakemyyntiin jäävät vain takuupalkalla olevat.

    Eikai lomallo ota enää noita osakemyyjiä töihin pilaamaan hyvää yritystoimintaansa. Voi olla että hallituksen uudella puheenjohtajalla on jotain sanottavaa tuohon asiaan.

    Äänestä

Kummaa kun HCR osakemyynti hakkaa joka vuosi uuden myyntiennätyksen. Yli 6000 erillistä kauppaa viime vuonna ja siihen päälle villas myynnit. Minunsilmssä PKY palkkalistoilla on niitä jotka eivät loistaneet myyntituloksilla. Kaikista ei ole myyjiksi.

Äänestä
  • Onpa kiva seurata osakemyynnin kavua tänävuonna ja myös eteenpäinkin. Taitaa tulla takapakkia ja paljon.

    Äänestä

Ei taida untuvikot PKY toimijat tietää tämän Suomen Lomapörssi eli nykyinen Holiday Club toimijoita Tengman ja Suominen. Tämä Lomallo ilmoitus on kuin nyky Venäjällä kaivettaiin haudasta itse Breznev pelastamaan tilanne. PKY on ollut konkan partaalla ja nyt osakepääoma ja valta hallituksen puheenjohtajana annettu Tenkulle. Homma kaatuu mahdottomuuteensa. Toimitusjohtaja saa lähteä ja firma myydään Holiday Clubille. Klassinen Troijan hevonen. Lomaosakkeenomistajat ovat antaneet vaihdossa viikko-osakkeitaan pois maksaen itsensä kipeäksi kunnes taas huomaavat olevansa Holidayn jäseniä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

PKY myyjiä kysyy töitä? Eikö kauppa käy PKY?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu