K I R K K O N U M M I

Hei nyt keskustelua Kirkkonummesta!Kertokaa lisää!!
3399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunta kuntien joukossa. Kasvaa ja kehittyy koko ajan.Ei paskempi paikka asua, itseasiassa helvetin hyvä.Verraten johonkin takahikiän junttilaan jossain idässä.

Äänestä
  • Itse olen asunut Kirkkonummella koko elämäni enkä ole muuttamassa täältä pois. Hyvä paikka asua. Vuokrat suhteellisen halvat verrattuna muihin lähikuntiin esim.espoo.

    Äänestä

  • miimu kirjoitti:

    Itse olen asunut Kirkkonummella koko elämäni enkä ole muuttamassa täältä pois. Hyvä paikka asua. Vuokrat suhteellisen halvat verrattuna muihin lähikuntiin esim.espoo.

    Täällä on talojen hinnat kooooorkeat ja asunnot joissa ollaan aikasemmin asuttu vuokralla,vuokrat on ollut Korkeat!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


K y r k s l ä t t kirjoitti:

Hei nyt keskustelua Kirkkonummesta!Kertokaa lisää!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu