Onko kukaan käynyt? Kevät lienee parasta aikaa käydä?
http://www.korea-dpr.com/
Lomalle Pjongjangiin?
5
1347
Vastaukset 5
- ji99
Heinäkuussa mennään käymään.
- mutta kohta
Ei vielä, mutta reilun kuukauden kuluttua, jos siis viisumi myönnetään. Kevät ja syksy lienevät sään puolesta parhaimmat vuodenajat.
Katsoppa www.koryogroup.com, sieltä saa lisätietoa reissuista. - kotoainparason
Nyt tämä kevät on erityisen hyvää aikaa ja kana ruokana halpaa siellä - toki voihan olla, että koiraa tilanneellekin tuodaan kanaa, mutta kyllä sillä nälkä päivän pakenee.
- koiraa
Kyllä se koira taitaa olla enemmän Etelä-Koreassa käytetty ruokalaji, kuin Pohjois-Koreassa. Täytyy kysäistä kun käyn siellä pohjoisessa.
- blackmagictiger
koiraa kirjoitti:
Kyllä se koira taitaa olla enemmän Etelä-Koreassa käytetty ruokalaji, kuin Pohjois-Koreassa. Täytyy kysäistä kun käyn siellä pohjoisessa.
MIELELLÄÄN MENISIN ETELÄ-KOREAAN.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.631959Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt271535- 991092
- 45840
- 87783
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.21612- 29600
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56538- 31533
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,119494