Eräs naapurimme tukkii viemärilinjan usein niin, että sonnat kelluu pöntössä ja lattiakaivo pulppuaa muissa asunnoissa.. Laittaa varmasti ruuantähteitä, hiuksia, tampooneja ja muuta roskaa vessanpönttöön.. Naapurimme on monella tapaa mielenterveysongelmainen.. Tätä se on, kun asutetaan tuollaisia normaalien ihmisten sekaan. Jos on hiljainen henkilö ja eikä aiheuta muille häiriötä, niin mukava sellaisen kanssa asua kerrostalossa.
Kerrostalon viemäriverkosto
Anonyymi
6368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mikä onni aloittajalla että tämän naapurit- palstan aktivointi onnistuu naapuria seurailemalla !!
Luulitkos olevasi virheetön naapurien mielestä?
Kyllä olen!
Te, hyvä ihminen olette vainoharhainen seinähullu.
En kyllä ole kommentoija, mutta kyllä näitä mielenterveyrveys pahasti häiriintyneitän on. Uskon kyllä aloittajaa. Ikävä että näitä häiriintyneitä, narkkareita ja alkoholisteja asutetaan normaalien ihmisten sekaan. Tästä miekenterveushäiriöisestä pitäisi tehdä valitus ja häätää hänet kaltaistensa sekaan. Sielläpä sitten elelevät ttöpeksien asunto likaisina. Kyllä se on häätäminen peruste, joa noin asuu.
Meiiä kyllä on siisti raloyhtiö. Ehkäpä siksi että vuokra taloyhtiössä on kallis. Vuokralaisia on vähän. Vakiasukkaat ovat siistejä. Ei ole hörhöt päässeet tänne pesiytymään, kun asunnot ja vuokrat ovat kalliit. Orpo (ämän hetkinen pääministeri) pitää huolen kyllä siitä vuokralaisten
osalta.