Eräs naapurimme tukkii viemärilinjan usein niin, että sonnat kelluu pöntössä ja lattiakaivo pulppuaa muissa asunnoissa.. Laittaa varmasti ruuantähteitä, hiuksia, tampooneja ja muuta roskaa vessanpönttöön.. Naapurimme on monella tapaa mielenterveysongelmainen.. Tätä se on, kun asutetaan tuollaisia normaalien ihmisten sekaan. Jos on hiljainen henkilö ja eikä aiheuta muille häiriötä, niin mukava sellaisen kanssa asua kerrostalossa.
Kerrostalon viemäriverkosto
6
321
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä onni aloittajalla että tämän naapurit- palstan aktivointi onnistuu naapuria seurailemalla !!
- Anonyymi
Luulitkos olevasi virheetön naapurien mielestä?
- Anonyymi
Kyllä olen!
- Anonyymi
Te, hyvä ihminen olette vainoharhainen seinähullu.
- Anonyymi
En kyllä ole kommentoija, mutta kyllä näitä mielenterveyrveys pahasti häiriintyneitän on. Uskon kyllä aloittajaa. Ikävä että näitä häiriintyneitä, narkkareita ja alkoholisteja asutetaan normaalien ihmisten sekaan. Tästä miekenterveushäiriöisestä pitäisi tehdä valitus ja häätää hänet kaltaistensa sekaan. Sielläpä sitten elelevät ttöpeksien asunto likaisina. Kyllä se on häätäminen peruste, joa noin asuu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyllä ole kommentoija, mutta kyllä näitä mielenterveyrveys pahasti häiriintyneitän on. Uskon kyllä aloittajaa. Ikävä että näitä häiriintyneitä, narkkareita ja alkoholisteja asutetaan normaalien ihmisten sekaan. Tästä miekenterveushäiriöisestä pitäisi tehdä valitus ja häätää hänet kaltaistensa sekaan. Sielläpä sitten elelevät ttöpeksien asunto likaisina. Kyllä se on häätäminen peruste, joa noin asuu.
Meiiä kyllä on siisti raloyhtiö. Ehkäpä siksi että vuokra taloyhtiössä on kallis. Vuokralaisia on vähän. Vakiasukkaat ovat siistejä. Ei ole hörhöt päässeet tänne pesiytymään, kun asunnot ja vuokrat ovat kalliit. Orpo (ämän hetkinen pääministeri) pitää huolen kyllä siitä vuokralaisten
osalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224266Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692745Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932421- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421629Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5451377- 571330
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961324- 761311
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196