matikan yo pitkä

olipa sellainen matikan koe. Kymmenen ekaa sai hyvin tehtyä, vähän tökki se kolmion alan derivointi ja se imaginääritehtävä, muuten tuntu aika mukiin menevältä.
3722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Äläs huijaa, matikkahan on vast ens ke!!
Tai samapa tuo kun itse kirjoitin lyhyestä syksyllä jo c:n.. ;)

Äänestä

..mistäköhän oikein puhut, kun tietääkseni se kirjoitetaan vasta viikon päästä..

Äänestä

Niin mikäs päivä tänään on, keskiviikko mutta mones...? Onkohan taas tullu puuhattua omiani... =(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaa-a kirjoitti:

olipa sellainen matikan koe. Kymmenen ekaa sai hyvin tehtyä, vähän tökki se kolmion alan derivointi ja se imaginääritehtävä, muuten tuntu aika mukiin menevältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu