MISSÄ KESKISUOMENNEITO KUVAT?

Sanokaa osote, missä on tämän vuoden Keskisuomenneito osallistujat! Ei löydy mistään, mutta tiedän että se on olemassa.
71213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • En yhtään ihmettele että nykyajan nuoret lukiotytöt kärsivät lisääntyvistä mielenterveysongelmista- heti kun tisut kasvaa pitää ruveta niitä julkisesti esittelemään!Älytöntä!

    Äänestä

  • tosi edustavaa kirjoitti:

    En yhtään ihmettele että nykyajan nuoret lukiotytöt kärsivät lisääntyvistä mielenterveysongelmista- heti kun tisut kasvaa pitää ruveta niitä julkisesti esittelemään!Älytöntä!

    Tottaaks! Tytöillä eikä heidän sponsoreillaan ei ilmeisesti ole varaa kunnollisten puseroiden hankkimiseen! Kauheeta! Luulin että elämme hyvinvointiyhteiskunnassa...tyttöparat! Kerätään porukalla tytöille paitarahat! Pimuja oli kahdeksan (näyttivät tosin jokseenkin toinen toisensa klooneilta...ettei meitä vaan olis petetty...ai ketä meitä?) ja jos yksi paita maksaisi vaikkapa 20 E niin hetkinen...se tekee yhteensä satakuusikymmentä euroa. Olishan se mukavamapi katsellakin ja nolottaa tyttöjen puolesta kun julkisesti joutuvat kekkuloimaan puolipuettuina. Ei auta vaikka joku mainitsi olevansa edustavakin (mielenkiintoinen luonteenpiirre muuten!), pitää myös muistaa laittaa vaatteet päälle ennen kuin säntää valokuvaan joka julkaistaan netissä tai peräti baanalle! Saa sitä jyväskyläläisenä hävetä silmät päästään ulkomaailaisen turistin edessä jos puolialastomia pikkunaisia alkaa juoksentelemaan kaduilla. Varjelkoon meitä siitä! Turistihan saataa luulla että armaalla Kauppakadullamme käydään ihmis/naiskauppaa! Lihatiskillä kinkut saavat olla housuitta ja lavat paidatta, mutta kadulla: muistakaa laittaa aamulla herätessä kaikki vaatteet päälle! Ymmärränhän minä sen että aamulla voi töihin baariin mennessä olla kova kiirus rasvakeittimen ääreen, mutta tässä hyvä vinkki: on keksitty sellainen kuin peili (joillakin on oikein kokovartalosellainen) josta voi ulos tai valokuvattavaksi lähtiessään tsekata onko tullut puettua kaikki tarpeellinen tomumajansa peitoksi!

    Äänestä

  • Niinpäti niin: mihin me keskisuomenneitoja ja missukoita tarvitsemme? Joku kauppamies heistä hyvän hyödykkeen saanee myydäkseen uusia tavarahyödykkeitä kolmannelle osapuolelle. Myyntitavaraa nämä neidot, kun vaan itse sen ymmärtäisivät raukat.

    Äänestä

Eipä tuo maailmaa kaada vaikka ei olisi koko kisoja eikä kuvia. Turhaan tytöt tulevat pilaamaan maineensa.

Äänestä

Tekee ihan hivisti mieli nähdä millaisia ovat valokuvaajat kameroiden takana?
Veikkaan vanhoja pedoja.

Äänestä
  • Perhana kun huomasit mistä on kyse..pedofiliasta! lapsiparat!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtoo nähä kirjoitti:

Sanokaa osote, missä on tämän vuoden Keskisuomenneito osallistujat! Ei löydy mistään, mutta tiedän että se on olemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu