Paljastus m:lle

Anonyymi

Meillä on ollut jotain outoa sähköä välillämme mies.. luulin sen kuitenkin laantuneen jo, joku viikko sitten..

Tänään kuitenkin katseesi löysi omani ja olit niin ihanan ymmärtäväinen ja auttavainen.. minulla pehmeni päässä taas. Mietin ihan outoja, kuten kuinka upea nenä sinulla on, sekä läsnäoleva ja lämmittävä katse.. toinen juttu on se, että huomasin miettiväni, kuinka tutulta sinä tunnut, enkä pääse siitä tunteesta eroon. Miksi sinun pitää olla sellainen, sinä! Noh.. jos aiot jatkaa ”ehdottelujasi” niin varo vaan, alan kypsyä ajatukselle, jopa nopeastikin ;-)

11

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pitkäänkin ollut sellaista tunnetta?

    • Anonyymi

      Kukahan tässä on ehdotellut ja kenelle?

      • Anonyymi

        Otm muuttui homppeliksi

        Ennen kaipasi elinaa nyt miestä


      • Anonyymi

        Mies naiselle.. olen minäkin naisena saattanut olla vähän proaktiivinen.. kuuma kun on mies, niin minkäs teet.


    • Anonyymi

      Vilkutit mutten tiedä miten olin ymmärtäväinen ja auttavainen, no jos pelkkä katse sen tekee niin okei 🙂 meidän pitäisi päästä katseista johonkin muuhun.. eikö?

      • Anonyymi

        Et ole varmaan hän.. minun ”hän” on puhunut enemmänkin ja minulla meni tunteisiin ..Piti tulla tänne hieman purkamaan paineita bittiavaruuteen, sähköisen kohtaamisen jälkeen.


    • Anonyymi

      Olet sellainen sähäkkä nainen? Jotenkin vain tuntuu siltä.

      • Anonyymi

        Saatan olla ;) hänelle ainakin..


    • Anonyymi

      Kääntelet näitä juttujasi

    • muutaman viikon tässä sähköisissä tunnelmissa, kun kohtasin <3

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1157
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      39
      574
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      504
    9. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      217
      503
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      492
    Aihe