Jo kolmannen kerran! Mitä olen sanonut?!
Alhaisia p45kakasoja koko joukko! Kehtaavatkin kutsuvat vielä itseään "ammattilaisiksi". Maksetaankohan heille urakkapalkkaa per ihmishenki?
Ja niille kaupan hyllyistä höpöttäville: niitä hyllyjä voi mennä täyttämään öisin. Ei tarvitse ajella päivisin kun me muut autoilijat olemme liikenteessä!
Toivottavasti eivät löydä itselleen kumppania, niin ei ole alalle jatkajaa!
#mercedes-benz
Tuusulan kuolonkolari
7
96
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä mitä olet sanonut, ei ole hajuakaan.
Muutenkin kirjoituksestasi jää täysin epäselväksi mitä on tapahtunut.- Anonyymi
Aloittaja halusi provoilla ja saada huomiota itselleen. Täysin turha häirikkö.
- Anonyymi
Varmaan sattunu joku mielenpahoitus päivällä
- Anonyymi
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/ce5927b5-8101-4bbc-ad7f-3ff065c95037
Jos älykkyysosamääränne riittää lukemaan....
#mercedes-benz - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/ce5927b5-8101-4bbc-ad7f-3ff065c95037
Jos älykkyysosamääränne riittää lukemaan....
#mercedes-benzEi tuommoista tietä/paikkaa ole.
Huhua. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tuommoista tietä/paikkaa ole.
Huhua.Pointtini on se, että tuotakaan viatonta ihmishenkeä EI OLISI MENETETTY, jos tuota kuorma-autoa ei olisi ollut olemassa.
Mahtavat tosiaan saada urakkapalkkaa per ihmishenki kun näin nopeasti on jo kolme VIATONTA ihmistä menettänyt henkensä näille ala-arvoisille hylkiöille. Piis vaan Suomen liikenteestä, päivisin!!
#mercedes-benz - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pointtini on se, että tuotakaan viatonta ihmishenkeä EI OLISI MENETETTY, jos tuota kuorma-autoa ei olisi ollut olemassa.
Mahtavat tosiaan saada urakkapalkkaa per ihmishenki kun näin nopeasti on jo kolme VIATONTA ihmistä menettänyt henkensä näille ala-arvoisille hylkiöille. Piis vaan Suomen liikenteestä, päivisin!!
#mercedes-benzJos ei juniakaan olisi, Raaseporissa menehtyneet varusmiehet eläisivät edelleen jne..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1476822Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/746142508Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk471720Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1141401Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna891252- 711107
Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll631063Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481055Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.271049- 63976