Reititin (wlan) pakkasessa

Pelaako vaikka olis 10-15 astetta miinusta?
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä, jos ei olisi kosteata. Eli jos saa jotenkin vedeltä tiivistettyä ja siten, että kuuma ilma poistuu piiriltä myös.

Valmiita näyttää löytyvän Googlaamalla: esim https://www.outdoorrouter.com

Äänestä
  • Kiitoksia tiedosta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kiitoksia tiedosta.

    -40 ja silloin konkat alkaa lagata. Mutta laite lämpiää, joten kestää varmaan -60 astettakin ulkona.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    -40 ja silloin konkat alkaa lagata. Mutta laite lämpiää, joten kestää varmaan -60 astettakin ulkona.

    Mutta kosteudesta ei tykkää. silloin valitse ulkokäyttölaite.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pelaako vaikka olis 10-15 astetta miinusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu