Pitää kysyä ajankohtaisia paikkoja ja yksityiskohtia jos joku väittää
olevansa siellä... Mitä ei voi saada selville ilman olemista siellä. Esim
Lassin paidanväri tänään aamulla ja illalla tai Riverin sammuneet ?
Minä olen Siem Reapissa ja kuka on Pattayalla ja kuka Google matkailee?
Google matkaajasta eroon?
3
200
Vastaukset 3
Täällä on halvempaa täällä Siem Reapissa. Pattayalle pääsee Bussilla.
Ihan siitä syystä olen täällä tai minä asun täällä. En ole turisti ja en
lähde suomeen 6 kuukauden kuluttua. Täällä on ihan kivaa ja lämmintä
ja olut on halpaa halpaa 0,45 euroa baareissa tuoppi... siitä vaan.- Anonyymi
Mikä maa ja valuutta? Vietnamissako olet vai Vantaallako juopottelet? Tämä on Taimaan järven palsta.
- Anonyymi
Tapsukka hyvä, onnittelen sinua että olet löytänyt edullisen paikan oluen juomiseen ja on vielä lämmintäkin, mutta edullinen olut baarissa ja lämmin ilma ei ihan kaikille meistä riitä syyksi vaihtaa osoitetta.
Terveisin nimimerkki 4 viimeisintä talvea Pattayalla ja viimeksi kävin baarissa songkranina 2018. Join kaksi olutta silloin. En juo kotonakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 941385
- 781133
Mustikat jää metsiin
kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi64851- 49837
- 59786
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste157759- 40709
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?86668Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T16650Jaakko Kyllönen !
Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA24581