Suomen ampumahiihtäjät

pärjäävät aika hyvin muiden maiden täysammattilaisten joukossa. Sekaviestissä taakse jäi Ruotsi ja Ranska.
3327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen ampumahiihtäjät on Mäkäräistä lukuunottamatta kerjäläisiä kuninkaiden joukossa.

Äänestä

Suomalaiset ampumahiihtäjät joutuvat jopa käyttämään omia rahojaan mitä norjalaiset miljonäärit ei voi käsittää.

Äänestä

Tapahtuu väärän laista sponsorointii yksi söi joukkueen eväät ei riitä kaikille
rahhoo , halvempaa lähettää ampujat hantsi mansikkiin talveks hormoonii pyllyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

pärjäävät aika hyvin muiden maiden täysammattilaisten joukossa. Sekaviestissä taakse jäi Ruotsi ja Ranska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu