Tuli kutsu häkepäivystäjäkoulutuksen pääsykokeisiin. Haluaisin kuulla kokemuksia pääsykokeista. Kaikki info on tervetullutta, ihan yksityiskohtia ja esimerkkejä myöten.
Autathan miestä mäessä! Helpompi mennä, kun on mahdollisimman hyvä kuva tilanteesta etukäteen.
Kokemuksia hätäkeskuspäivystäjäkoulutuksen pääsykokeista?
Anonyymi
1
145
Vastaukset
- Anonyymi
Onko tietoa, kuinka paljon pisteitä on vaadittu pääsykoekutsuun? Lähinnä kiinnostaa, kuinka hyvä lukion keskiarvo pitäisi olla, että pääsykokeeseen pääsisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161