LASITETTU PARVEKE 30 m2 YKSIÖ 330,- Alavus keskusta heti vapaa.
SIISTI YKSIÖ 30 m2 ALAVUDEN KESKUSTASSA
1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3, sijaitsee kerrostalon ensimmäisessä asutussa kerroksessa.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla.
Tuurin ostoskeskuspalvelut 5 km, auki 9-21 joka päivä.
Taloyhtiössä iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, tienvarsi paikkoja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.
Keittokomerossa on L - mallinen keittiökaapisto, tiskipöytä, 4-liesinen hella, uuni ja jääkaappi, runsaasti tilaa tavaroille.
Eteisessä vaatenaulakko, rappukäytävään tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa oma varastotila , kylmiötila ja pyörävarasto.
Kylpyhuoneessa käsienpesuallas, WC, peilikaappi ja suihku peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.
Vuokra 330,00 kuukaudessa, vesi 20,00, sähkö mittarin mukaan.
2 kk vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.
Ammattimaalari on maalannut kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteinen, keittokomero ja pesutilat tässä kuussa, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.
"Tämä täytyy nähdä!"
Ota yhteyttä:
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen 040-5602760 tai Seppo Miettinen 0400-284649.
Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta1974 lähtien mm Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.
Tilava yksiö Alavuden keskustassa heti vapaana
Anonyymi
0
56
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1013761
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se482681- 1142519
24/7 sinä mielessä, ihan jatkuvalla syötöllä
Aamulla herätessä, päivällä melkein nonstop, illalla nukkumaan mennessä, öisin herätessä. Mikä viddu tässä on 🤣392008Jotain pitää nyt keksiä että sinut näkisi
Ensiviikolla viimeistään. Tälle on pakko saada kunnon piste tai sitten aloitetaan loppuelämä yhdessä, tulen hulluksi muu301797Mulla tulee vaan niin
Paha olo siitä mitä teidän välillä on. Vaikka se on sun päätös mitä haluat. Tuntuu että menetän jotakin vaikka tiedän et221571- 271542
- 221348
Mitkä olivat viimeiset sanasi ikävoinnin kohteellesi
Ja milloin? Mitä olisit sanonut jos olisit tiennyt että ne jäävät viimeisiksi -ainakin toistaiseksi?701295Olikohan se
Kuitenkin niin, että kiinnostuit minusta ihan tosissaan. Loukkaannuit, kun en ollutkaan valmis tapaamaan sinua.. Pelkäsi81281