Hei Asus tietokoneeni kauitimista alkaa kesken käytön kuulua outoa ääntä ja kone jämähti siihen sammutin koneen virta painikkeesta ja ensimmäisellä käynnistys yrityksellä ei lähtenyt mutta toisella lähti ja Windows 10 käynnistyminen kesti sillä kerralla normaalia pidempään ongelma on toistunut useaan kertaan.
Asus tietokone toimii oudosti
Anonyymi
6
104
Vastaukset
- Anonyymi
kauitimista?
- Anonyymi
Windows mahdollisesti yrittää korjailla itseään?
Jk. Kirjoita seuraavan kerran "ämyreistä" niin ehkä pointfuckerkin ymmärtää.- Anonyymi
W10 vika, Windowsia ei saisi olla kenelläkään!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
W10 vika, Windowsia ei saisi olla kenelläkään!
Jos ei sinulla ole Windowsia niin olet samanlainen kuin muutkin trollit jotka höpisevät asioista mitä eiväy ymmärrä tai eivät tiedä.
- Anonyymi
Jos ei osaa kirjoittaa niin kukaan ei ota vakavasti.
- Anonyymi
Kirjoitustaito on yhteiskunnassa toimisen ja elämänhallinnan edellytys. Luku- ja kirjoitustaitoiset kansalaiset osaavat hoitaa asioitaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824727- 1842043
- 1321742
- 1741363
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161231- 351076
- 78973
- 52946
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj16937Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78912