Ylläpito on siirtynyt esimoderointiin

Anonyymi

koska viestien ilmaantumisessa on 10 minuutin viive. Koskeeko viesti kaikkia kirjoittajia vaiko vain toisia? Miksi toiset saavat kirjoittaa lyhyitä viestejä joissa on pääasiassa linkki, mutta toiset taas eivät?

5

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Terve! Suomi24:ssä ei ole ennakkomoderointia, mutta kyseistä viiveongelmaa tutkitaan parhaillaan.

      Terkuin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

      • Anonyymi

        Eikös sitä toissavuonakin tutkitu "parhaillaan"?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikös sitä toissavuonakin tutkitu "parhaillaan"?

        Ei kiireitä. Sivuston tökkimistäkin on tutkittu vasta reilut kymmenen vuotta, ja ainoa mitä on saatu aikaiseksi on jumituksen paheneminen.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Ei kiireitä. Sivuston tökkimistäkin on tutkittu vasta reilut kymmenen vuotta, ja ainoa mitä on saatu aikaiseksi on jumituksen paheneminen.

        Moikka! Sivut voivat "tökkiä" monesta eri syystä. Kaikki tökkimiset eivät välttämättä johdu sivustosta, mutta ongelmatilanteissa kannattaa aina ottaa yhteyttä kayttäjätukeen. Osoitteeseen [email protected] kannattaa lähettää ainakin seuraavat tiedot:
        - mitä vikatilanteessa tapahtuu?
        - saatko jonkin virheilmoituksen, mitä siinä lukee?
        - millä laitteella käytät palvelua?
        - mitä selainta käytät ja mikä versio siinä on?
        - oletko kokeillut tyhjentää selaimesi välimuistin?
        - toistuuko ongelma myös muilla laitteilla tai selaimilla?

        Kuvakaappaus auttaa ongelman paikallistamisessa, joten kannattaa liittää kuvakaappaus vastaussähköpostiisi.

        Terkuin,
        Emma,
        Suomi24-tiimi


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      87
      3261
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      141
      2848
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      190
      2810
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      218
      2429
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      127
      1847
    6. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      202
      1721
    7. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      42
      1682
    8. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1239
    9. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      88
      1075
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      196
      1056
    Aihe