kuka hurjastelee sinisellä kia ceedillä heinolan keskustassa, sama auto nähty usein heinolan lukion parakkien läheisyydessä. todella vaarallista nyt varsinkin kun keskustassa on paljon lapsia! joitain mutkia meni jopa sladissa!!!
hurjastelua
Anonyymi
1275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Hurjalta näytti,,,, joka mutka takarenkaat luisussa,,,,
Itsekin olen nähnyt kyseisen auton liikkeellä. Kuski painoi varmaan satasta alkutalvesta kun lunta oli vielä. Autonkin näin kerran parkissa keilahallin parkissa, mutten kuitenkaan saanut tietää kenen auto se oli, kun tuli kiire lähteä. Joku kerta saan vielä videolle!!!
Onha siinä vissiin rekisteri kilvet niitten perusteella saa tiedot trafilta ja aina voi ilmoittaa " poliisille " jos suvaitsevat vaivaitua ja tulla ratsaamaan !
Pitääkö soittaa siis 112. kun näen auton? vai pitääkö tehdä rikos ilmoitus?
Soita suoraan 112, ei se muuten mihinkään etene. Tommoset pitää saada pois liikenteestä muita vaarantamasta.
Meno on melkoista hällä
tarviskohan noi hurjastejilat /kaaharit MT.apua , kunhan kiinni edes joskus jäisivät. Meininki on sivullisellekin henkiinjäämistaistelua, jos autot ajelee jyrängössä yleisellä asuinkadulla satasta. miten on mahdollista että he , kaaharit s aavat leikkiä toisten hengellä?
höh mitä hemmettiä onko tää ny joku vitsi höh
niin jeli siis miksi pitää olla niin täydellisen typerä ja kaahailla
ei oo nyt hetkeen näkyny giia seediä,,,, mihinköhä se o hävinny höh
Jospa viimein veto loppu eihän mitkään vehkeet moista revittelyä kestä !
Paikallinen tavisköyhä jolla ei ole varaa premiumiin, eli todennäköisyys suuri