KUVAKE

en löytäny oikeeta palstaa mutta tää on lähinnä... eli miten tuolta kuvakkeesta saa omasta kuvasta poistettua tiettyjä kommentteja? olen koittanu katsoo mut en oo viel osannu.. jos joku neuvois? kiitos asiallisesti vastaavat!!
2735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

A: Voit poistaa kunkin kuvan kommentit painamalla kyseisen kuvan vasemmalla puolella olevaa "Muokkaa kuvan tietoja"-linkkiä ja tämän jälkeen klikkaamalla "Poista saadut kommenti".


http://irc-galleria.net/faq.php#c2

Äänestä
  • Puhuttiin kuvake.netistä vitun nobo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissu kirjoitti:

en löytäny oikeeta palstaa mutta tää on lähinnä... eli miten tuolta kuvakkeesta saa omasta kuvasta poistettua tiettyjä kommentteja? olen koittanu katsoo mut en oo viel osannu.. jos joku neuvois? kiitos asiallisesti vastaavat!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu