Miksi en pääse cattiin näyttää kokoajan että nimim. on jo käytössä ja en ole edes sinne päässyt
mikä vialla
15
280
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan tavanomaista. Yksi virhetilanne muiden jokapäiväisten virhetilanteiden joukossa.
- Anonyymi
Sama ongelma.
Minulla lataa vain, eikä pääse cattiin
- Anonyymi
Täälläkin vaan lataa ja lataa...sit kun poistuu sätistä ni näkee vilauksen keskustelusta...yrität uudestaan niin taas lataa vaan.
- Anonyymi
Noo, eiköhän ylläpito laita heti vian havaitessaan tiedotetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noo, eiköhän ylläpito laita heti vian havaitessaan tiedotetta.
Laitoin ylläpidolle viestiä ongelmasta, vastausta ei ole tullut.
- Anonyymi
Suolen omistaja vaihtui, mutta työntekijät eivät. Eli viikonloppuna ei korjauksia tehdä. Ongelmat jatkuvat pitkälle ensi viikkoa.
- Anonyymi
Meinaatko, että ne silloin saavat jotain tehdyksi.
Moikka! Juuri nyt chat toimii normaalisti. Mikäli ongelmia edelleen ilmenee, olkaa yhteydessä käyttäjätukeen sähköpostitse osoitteeseen [email protected] ja liittäkää palautteeseenne kuvakaappaus sekä kuvaus ongelmasta.
Käyttäjätuen viestejä luetaan ja niihin vastataan arkisin, mutta teknisiin ongelmiin reagoidaan myös viikonloppuisin.
Terkuin,
Emma,
Suomi24-tiimi- Anonyymi
Ei toimi edelleenkään.
Moi! Käsityksemme mukaan chat toimi normaalisti eilen aamulla, mutta ongelma siis ilmeisesti toistui illalla. Lähetitkö käyttäjätukeen kuvakaappauksen näkymästäsi sekä kuvauksen ongelmasta sähköpostitse osoitteeseen [email protected]? Ongelmaa tutkitaan edelleen.
-Emma- Anonyymi
suomi24 kirjoitti:
Moi! Käsityksemme mukaan chat toimi normaalisti eilen aamulla, mutta ongelma siis ilmeisesti toistui illalla. Lähetitkö käyttäjätukeen kuvakaappauksen näkymästäsi sekä kuvauksen ongelmasta sähköpostitse osoitteeseen [email protected]? Ongelmaa tutkitaan edelleen.
-EmmaKannattaisikohan Suomi24:n hankkia puoli tusinaa käytettyjä koneita, niihin eri käyttikset ja eri selaimet sekä eri yhteydet ja käyttää niitä. Ei tarvitsisi jatkuvasti kysellä ongelmien kuvauksia ja kuvakaappauksia.
- Anonyymi
Eipä toimi!
- Anonyymi
Ei todellakaan toimi. Nikkini keikkuu osallistujen listalla, vaikka en ole sisällä. Eli en pääse sättäämään läppärilläkään. Pöytäkonehan on ollut juntturissa jo kauan. Etsikää nyt joku ammattitaitoinen korjaamaan vikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut1444358Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi1943933Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi302653Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs102442100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es322193Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks51780Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?
Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut1061489Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa491424Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä241301Ei ne päivät ole samanlaisia...
Toisena hymyillään ja katsellaan silmiin, toisena taas tuntuu ettei edes tunneta toisiamme, vältellään ja katseet ei vah361119