Miksi en pääse cattiin näyttää kokoajan että nimim. on jo käytössä ja en ole edes sinne päässyt
mikä vialla
15
294
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan tavanomaista. Yksi virhetilanne muiden jokapäiväisten virhetilanteiden joukossa.
- Anonyymi
Sama ongelma.
Minulla lataa vain, eikä pääse cattiin
- Anonyymi
Täälläkin vaan lataa ja lataa...sit kun poistuu sätistä ni näkee vilauksen keskustelusta...yrität uudestaan niin taas lataa vaan.
- Anonyymi
Noo, eiköhän ylläpito laita heti vian havaitessaan tiedotetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noo, eiköhän ylläpito laita heti vian havaitessaan tiedotetta.
Laitoin ylläpidolle viestiä ongelmasta, vastausta ei ole tullut.
- Anonyymi
Suolen omistaja vaihtui, mutta työntekijät eivät. Eli viikonloppuna ei korjauksia tehdä. Ongelmat jatkuvat pitkälle ensi viikkoa.
- Anonyymi
Meinaatko, että ne silloin saavat jotain tehdyksi.
Moikka! Juuri nyt chat toimii normaalisti. Mikäli ongelmia edelleen ilmenee, olkaa yhteydessä käyttäjätukeen sähköpostitse osoitteeseen [email protected] ja liittäkää palautteeseenne kuvakaappaus sekä kuvaus ongelmasta.
Käyttäjätuen viestejä luetaan ja niihin vastataan arkisin, mutta teknisiin ongelmiin reagoidaan myös viikonloppuisin.
Terkuin,
Emma,
Suomi24-tiimi- Anonyymi
Ei toimi edelleenkään.
Moi! Käsityksemme mukaan chat toimi normaalisti eilen aamulla, mutta ongelma siis ilmeisesti toistui illalla. Lähetitkö käyttäjätukeen kuvakaappauksen näkymästäsi sekä kuvauksen ongelmasta sähköpostitse osoitteeseen [email protected]? Ongelmaa tutkitaan edelleen.
-Emma- Anonyymi
suomi24 kirjoitti:
Moi! Käsityksemme mukaan chat toimi normaalisti eilen aamulla, mutta ongelma siis ilmeisesti toistui illalla. Lähetitkö käyttäjätukeen kuvakaappauksen näkymästäsi sekä kuvauksen ongelmasta sähköpostitse osoitteeseen [email protected]? Ongelmaa tutkitaan edelleen.
-EmmaKannattaisikohan Suomi24:n hankkia puoli tusinaa käytettyjä koneita, niihin eri käyttikset ja eri selaimet sekä eri yhteydet ja käyttää niitä. Ei tarvitsisi jatkuvasti kysellä ongelmien kuvauksia ja kuvakaappauksia.
- Anonyymi
Eipä toimi!
- Anonyymi
Ei todellakaan toimi. Nikkini keikkuu osallistujen listalla, vaikka en ole sisällä. Eli en pääse sättäämään läppärilläkään. Pöytäkonehan on ollut juntturissa jo kauan. Etsikää nyt joku ammattitaitoinen korjaamaan vikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat9916204Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purran eroa ministerin tehtävästä
Riikka Purra on toistuvalla valehtelullaan osoittanut olevansa epärehellinen henkilö. Perustuslain kohdassa 60 § edell1067228Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."843975Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k242966Rikkaiden ja yritysten veroaleen ei ole varaa
Ei pieni Suomi pysty elättämään vanhenevaa väestöä nykyisellä veroasteella. Ainakin 5-prosenttiyksikköä pitää kokonaisve552611"Minua ei kiinnosta opiskelu eikä töissä käyminen"
Voiko lausunnosta päätellä lainkaan mikä puolue saattaisi ajaa tuollaisen kansalaisen elämäntavan mahdollistamista? htt952079Mitä Purra oikeasti sanoi ennen vaaleja...
...pienituloisten leikkaamisesta? Tässä se on. "Esimerkiksi se, mistä aiotaan leikata, perussuomalaisten ero muun muass1222046Hotelli Kainuu konkurssiin
Vasta laajenivat Eskobarilla ja nyt näin https://www.kainuunsanomat.fi/artikkeli/hotelli-kainuu-hakeutunut-konkurssiin842021Huomentaaaa
Hyvää huomenta.... Tiiätkö kuinka vaikeata susta on ottaa mitään selvää ja ymmärtää yhtään mitään? Mukavaa päivää... sil381992Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani131819