Satasen viikko

Anonyymi

Ostin siis satasen lomaosakkeen lomakohteesta joka on rekisteröity RCI systeemiin ja nyt lomailen viiden tähden kohteissa muutamalla satasella. Näenkö unta vai onko tämä totta? Viimeksi olin reilulla kahdellasadalla upeassa resortissa Virginiassa, US. Mahtavaa.

6

265

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä ostos. Ei niistä kannata enempää maksaakkaan.

    • Anonyymi

      Niinpä, tällaisen satasen viikon voi liittää RCI systeemiin jäsenmaksulla reilu 70 euroa ja voit lomsilla edullisesti ja tasokkaasti koti ka ulkomailla.

      • Anonyymi

        Hyvä homma. Älä vaan mene tekemään mitään vaihtokauppoja hcr:n kans. Ne kusettaa ylimääräistä 2000-3000€ on tietoo.


    • Anonyymi

      Erikoinen juttu. Olin Holiday Club Tampereen kylpylässä vaihtoviikolla tällä satasen viikolla.ja Kutsuivat minut siellä infotilaisuuteen tarjoten 100 eur lahjakortin. Koska summa oli sama mitä olin maksanut osakkeesta ajattelin mennä piruillessaan juomaan kahvit. Aluksi myyjä ei uskonut että olin maksanut osakkeeta satasen ja kun lopulta tajusi sen niin hänestäkin se tarjous vaihokaupaan 3500 euroa Sallan kesäviikkoon tuntui naurettavalta. Antoi satasen lahjakortin ja toivotti hyvää lomaa. Edelleenkin tämä satasen Holiday Club kohteesta tuntuu ihan järkipäätökseltä.

    • Anonyymi

      Ihan kun ois Lomallo liikenteessä.

    • Anonyymi

      Oisko hyvä mainos. Lomallolta lomaosakkeet satasella kappale kauneinta suomea.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      183
      1799
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      113
      940
    3. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      114
      840
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      755
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      209
      684
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      646
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      56
      631
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      21
      614
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      51
      572
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      38
      568
    Aihe