Mistähän oikein löydän tuon otsikossa mainitun jutun?
Kiinnostaisi lukea, millaisia kokemuksia lomaosakkeen omistamisesta oikein saa.
Lomaosake, omia kokemuksia - 7 vuoden piina
17
1140
Vastaukset
- Anonyymi
Katso elokuva manaaja niin samallaisia kokemuksia saat. Hyvää elokuvailtaa.
- Anonyymi
Viikkolomaosake on hyvä ostos oikealla sijainnilla, oikeassa paikassa ja oikeaan aikaan kohtuuhinnalla. Olennaista on se, että sille on käyttöä, ja että se on helppo vuokrata.
- Anonyymi
Oisko kohteena ruka viikko 24 3mh.osakehinta 15600€.Vuokrahinta 1430€ meneekö vuokralle.
- Anonyymi
Ei mene kesäviikko. Joulu/uusivuosi/hiihtolomista kevät viikko 15 asti menee vuokralle.
- Anonyymi
Paljonko kannattaa maksaa kevätviikosta esim. Ruka. Ylläs. Levi jos ostaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paljonko kannattaa maksaa kevätviikosta esim. Ruka. Ylläs. Levi jos ostaa.
Nyt näyttäisi olevan ainakin myytäessä todella pitkät myyntiajat mikä laskee noitten kohteitten hintoja.
- Anonyymi
Sesonkiviikot menee hyvin siis 52(53), 1, 8-16. Muut lumiviikot ja ruska 36-38 kohtuullisesti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt näyttäisi olevan ainakin myytäessä todella pitkät myyntiajat mikä laskee noitten kohteitten hintoja.
Pyydetään yleensä liikaa. Kevätsesonkiviikko 8-16 maksaa 4000-6000€ riippuen yhtiön kunnosta ja majoituskapasiteetista. Majoituskapasiteetti vaihtelee 2-6 Levillä, Saariselälle ja Ylläksellä.
- Anonyymi
Pelastusosake äkkiä ja kaikki siihen. Ei paljon maksa enää.
- Anonyymi
Tietääkö joku, mistä voisi lukea tuon jutun?
Ollut muutama vuosi sitten netissä.- Anonyymi
Lue se netistä. Ollu muutama vuosi sitten netissä
- Anonyymi
Saattaapi löytyä netistä.
- Anonyymi
Netistä tuo löytyy
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Netistä tuo löytyy
Ei löytynyt "lomaosake - omia kokemuksia, 7 vuoden piina"
Olen kuullut, että on hyödyllistä lukea. Mutta neuvokaa, kuinka löydän. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei löytynyt "lomaosake - omia kokemuksia, 7 vuoden piina"
Olen kuullut, että on hyödyllistä lukea. Mutta neuvokaa, kuinka löydän.Netistä löytyy sivulta247.
- Anonyymi
Ei kannata ostaa ainakaan viikkoloma osakkeita kenenkään. Ei niistä eroon pääse ikinä.
- Anonyymi
Ei niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437387
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512882Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1881847- 471541