mikä estää sättiin pääsemisen

Anonyymi

Yllättäin kotikoneelta ei pääse sättiin mikä ongelma ei ole koskaan ennen ollut. Ossun eteen tulee ympyrä jossa huutomerkki, pääsee kyllä sättihuoneseen mutta sitten vaan lataa, ei näy lnimilistaa eikä tekstiä eikä itse voi kirjoittaa. Virusta ei ole. Mikä auttaisi? Enne se oli naapuri mutta hän muutti pois, ei kuminkaan minun takia.

3

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Terve! Chatissa on ongelma, jota selvitämme parhaillaan. Vaikuttaisi siltä, että joidenkin virustorjuntaohjelmien uusimmat päivitykset ovat aiheuttaneet sen, ettei chatiin pääse. Chatin alusta on vanhentunut, joten tällaisia ongelmia voi tulla välillä eteen. Emme kuitenkaan missään nimessä suosittele virustorjunnan tason alentamista, koska tästä voi seurata muita ikäviä ongelmia.

      Selvittelemme ongelmaa vielä, mutta ikävä kyllä tähän voi mennä aikaa.

      Terkuin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

    • Pistähän Emma vauhtia siihen korjaukseen.

    • Anonyymi

      Vähän vatvomista ja nurkan kautta setvimistä niin kyllä se taas pelittää! stalingrad hans...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      90
      2153
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      22
      2141
    3. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      47
      1917
    4. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1517
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      213
      1452
    6. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      36
      1349
    7. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      30
      1326
    8. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1131
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1026
    10. Aivottomat

      Illalla yritin nukkua vuokratalossa. Klo 22.30 - 24.00 välillä 5 autoa ajoi rapun eteen, nuoria kuskaten. Eikö tule mie
      Kuhmo
      23
      867
    Aihe