Hyväksyntää odotetaan

Maamme hallitus ei sulje rajoja ennen kuin presidentti Niinistö on soittanut Presidentti Putinille ja saanut luvan sulkuun.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Presidentti Niinistö kuuluu nk. hyviin kavereihin ja näin ollen saa soittoajan Putinille pääsääntöisesti vuorokauden kuluessa.

Äänestä

Ilmeisesti lupa ollaan viimein saamassa kun sosialistihallitus on aktivoitunut.

Äänestä
  • Sakkoa suut korvat täyteen jos ei usko

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sakkoa suut korvat täyteen jos ei usko

    Niinistöllekö?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Maamme hallitus ei sulje rajoja ennen kuin presidentti Niinistö on soittanut Presidentti Putinille ja saanut luvan sulkuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu