Oonx normaali

Oon 13 W ja oon 3 m pitkä ja painan 69 kg. Onx tää normaalia?????
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

13 Wattia on kyllä aika vähän tuon mittaiselle.

Äänestä

Koulujen sulkeminen taisi olla huono ajatus teinien mellastaessa Suoli24:llä, kun pitäisi vähän harrastaa itsekuria ja opiskella itsekseen ilman, että joku on kyttäämässä.

Vastuun ottoakin voi oppia, mutta eihän sekään ilman roolimallia onnistu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oon 13 W ja oon 3 m pitkä ja painan 69 kg. Onx tää normaalia?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu